Джессіка Біл розкрила секрет тривалих відносин з Джастіном Тімберлейком

Джессіка Біл з’явилася на обкладинці серпневого номера журналу Marie Claire, якому розповіла про складові своїх щасливих 10-річних відносин з Джастіном Тімберлейком і ті зміни, які відбулися в її родині з народженням сина Сайласа.

“У нас з Джастіном схожі цінності. Ми віримо в лояльність, чесність, любимо веселитися. Нам подобаються одні і ті ж речі. Обидва націлені на успішну кар’єру, тому повинні бути в деякій мірі егоїстичними. Якщо ви знаходите людину, яка розділяє ваші ідеали – це прекрасно” – сказала Джессіка.

Джессіка Біл

Біл зустрічалася з Тімберлейком протягом п’яти років до весілля, а в жовтні 2012 року стала його дружиною. У 2015 році в їхній родині народився первісток – син Сайлас, чия поява змінила обох батьків.

“Ти вважаєш себе безкорисливою людиною, а в якийсь момент розумієш, що був не правий. Діти вимагають так багато, що власний графік перестає підкорятися тобі, але це вже не так важливо, тому що життя починає обертатися навколо нової людини”, – зізналася Джессіка.

Джессіка Біл

Однією з останніх її робіт став серіал ” Грішниця ” (The Sinner), в якому актриса зіграла головну роль і виступила виконавчим продюсером проекту. Біл створила образ молодої жінки Кори, яка страждає через незрозумілі напади гніву. Під час одного з таких спалахів вона вбиває чоловіка на пляжі і не може пояснити, як і чому це відбувається.

Джессіка Біл
Джессіка Біл
Джессіка Біл
Поділись


Новини партнерів