Емілія Кларк захищає своє право зніматися в секс-сценах

Новий, передостанній, сезон ” Гри престолів ” (Game Of Thrones) вже зовсім близько, а тому зірки проекту щосили зайняті його промо-кампанією. Кіт Герінгтон з такої нагоди вже приміряв накладні груди, а ось Емілія Кларк обійшлася “малою кров’ю” – дала інтерв’ю американському Elle.

Актриса стала героїнею нового номера видання: взяла участь у фотосесії та погодилася на відверту розмову. Мова в інтерв’ю, звичайно ж, зайшла про секс-сцени, якими славиться серіал і в яких Емілія, яка грає спокусливу, сильну і незалежну Дейєнеріс Таргаріен, з’являлася не раз. Зірка зізналася, що у неї немає ніяких проблем з оголенням в кадрі, якщо цього вимагає сюжет. Більш того, актриса заявила, що вона в принципі любить зніматися в еротичних сценах.

Емілія Кларк в ролі Дейенеріс Таргаріен в серіалі "Гра престолів"

Зокрема Кларк згадала постільну сцену з четвертого сезону, в якій вона знялася разом з Міхілом Хаушманом (він грає в серіалі Даара Нахаріса): виявляється, зйомок цього епізоду Емілія чекала з величезним нетерпінням!

“Я прочитала сценарій і подумала:”Боже, нарешті!” Хоч я і чую велику кількість негативу через те, що знімаюся в таких сценах,

– зізналася актриса.

Емілія Кларк і Михайло Хаушман в серіалі "Гра престолів"

Причому дуже часто критикують зірку саме жінки, що Емілію неймовірно засмучує: вона не розуміє, звідки стільки негативу.

Поки ж актриса згадує постільні сцени, її шанувальники нервують: недавно Емілія проговорилася, що її героїня скоро зникне з серіалу. “Невже і Дейєнеріс вб’ють сценаристи?” – хвилюються фанати. Чекаємо прем’єри сьомого сезону, яка відбудеться 16 липня, щоб дізнатися відповіді на всі питання!

Емілія Кларк в фотосесії Elle

Емілія Кларк в фотосесії Elle

Поділись


Новини партнерів