Антитіла презентували свій новий іронічний кліп

Місяць підготовки, 3 дні зйомок і більше 200 чоловік знадобилося для створення нового кліпу на композицію “Фари” групи Антитіла.

На цей раз команда вирішила поєднати голлівудські блокбастери про супергероїв з українськими реаліями.

Антитіла підняли до болю знайому кожному українцеві тему – пробки на дорогах. За сюжетом супергерой щоночі “рятує місто”, і, за законами справжнього екшену, йому протистоїть харизматичний лиходій. Такий собі Джокер. Над реалізацією ідеї команда працювала три доби на чотирьох різних локаціях: в кадр знімальної групи потрапив київський міст і “сакральне” місце для українців – резиденція екс-президента Віктора Януковича  Межигір’я.

Для зйомки сцен на недобудованому київському мосту Антитіла зібрали штучну пробку з сотні автомобілів, створювати яку допомагали друзі групи.

Звичайно, не обійшлося і без пригод: під час знімального дня в Межигір’ї Антитіла так захопилися процесом, що пошкодили асфальтове покриття, яке довелося оперативно відновлювати.

“Кіно 90-х років – тема майже невичерпна. Саме в ті часи були створені десятки картин, які згодом стали культовими блокбастерами. Сюжет одного з таких екшенів  90-х ліг в основу нашого нового відеокліпу. Тема в цілому не нова, але суперактуальна для нас, адже боротьба добра зі злом йде всюди, навіть на дорогах”, – поділився фронтмен гурту Тарас Тополя.

“Актора на роль Джокера ми знайшли досить швидко, а ось кастинг на роль головного героя затягнувся: знімальна група дуже хотіла знайти актора, більш-менш схожого на одного з відомих політиків. Пара тижнів пошуків, і нам це вдалося: супергерой з нового кліпу Антитіл виглядає майже як “третій брат”, – погодився режисер відеокліпу Дмитро Маніфест.

Фари стануть вже четвертим відеокліпом з альбому Сонце, перші три – Танцюй (реж. Дмитро Маніфест), Одинак (реж. Віктор Придувалов) і Люди як кораблі (реж. Андрій Кирилов) можна подивитися на офіційному YouTube -каналі групи.

Джерело

Поділись


Новини партнерів