Дмитру Шепелєву загрожує арешт

Нещодавно Дмитро Шепелєв погодився влаштувати побачення чотирирічному синові Платону з рідними – дідусем, бабусею і тіткою. Сім’я Фріске побачила хлопчика вперше за два роки розлуки.

Але надія, що Шепелєв буде регулярно привозити Платона до рідних, на жаль, розсіялася. Нагадаємо, за рішенням суду він повинен давати родині Жанни бачитися з хлопчиком раз на місяць. Однак Дмитро заявив приставам: мовляв, після зустрічі з бабусею і дідусем син перенервував, у нього піднялася температура. Натякаючи на те, що ці хвилювання для дитини зайві.

– Потім Шепелєв зробив ще одну спробу не дати бабусі з дідусем бачитися з Платоном – спробував виїхати з дитиною за кордон, – розповідають юристи Фріске.

У червні Дмитра за кордон не випустили, і він відправив дитину на море в Грецію зі своєю мамою. У липні обмеження на виїзд було знято (нове прохання про обмеження виїзду пристав поки відхилив). Тепер телеведучий знову може залишати Росію .

– Дідусь, Володимир Фріске, готовий поїхати на побачення з малюком хоч на край світу. Те, що дитини немає в Москві , не є поважною причиною для відмови від зустрічі, – вважають адвокати сім’ї співачки. – Буде вирішуватися питання про поїздку Володимира Фріске до Платона за місцем його відпочинку.

Постанова про стягнення з Шепелева так званого виконавчого збору.

Постанова про стягнення з Шепелева так званого виконавчого збору.

Так як Шепелєв ухиляється від виконання рішення суду, пристав видав постанову стягнути з нього так званий виконавчий збір (фактично це штраф) – 5 тисяч рублів. Це вже другий за рахунком штраф Шепелєва.

Сума в 5 тисяч рублів аж ніяк не гігантська за столичними мірками. А що якщо і далі телеведучий буде справно платити штрафи, але не давати рідним бачитися з дитиною?

– Існує інший варіант впливу, – пояснює незалежний адвокат Ігор Путілов . – Є в Кодексі про адміністративні правопорушення стаття «Невиконання батьками неповнолітніх дітей обов’язків по їх утриманню та вихованню». По ній «повторне вчинення адміністративного правопорушення тягне за собою накладення штрафу або арешт на строк до п’яти діб». І якщо Шепелеву штрафи платити не в напряг, то через суд можна вимагати арешту – можливо, це змінить ситуацію. А ще ця стаття дає підставу поставити питання про обмеження або позбавлення батьківських прав за те, що систематично порушуються права дитини.

Це складніше, ніж домагатися штрафу, але подібні прецеденти в практиці були.

 

 

Джерело

Поділись


Новини партнерів