Джонні Депп витрачає мільйони доларів щомісяця

Колишні менеджери не раз попереджали Джонні, що якщо він продовжить витрачати гроші в тому ж темпі, то скоро стане банкрутом

Судові тяжби Джонні Деппа і його колишніх менеджерів все ще тривають, однак це зовсім нічому не вчить голлівудського актора. Депп продовжує витрачати мільйони доларів щомісяця, незважаючи на те що його фінансовий стан переживає не найкращі часи.

Колишні менеджери не раз попереджали Джонні, що якщо він продовжить витрачати гроші в тому ж темпі, то скоро стане банкрутом. Актор лише відмахнувся від моралей, звинуватив їх у відповідь в розтраті, почав розпродавати свою нерухомість і продовжив жити звичним життям.

Повідомляється, що на життя Депп витрачає близько двох мільйонів доларів в місяць, причому сам актор каже, що витрачає гроші тільки на все найнеобхідніше: алкоголь, особистий літак і обслуговування нерухомості. Коли його запитали, чому він витрачає 30 тисяч доларів на алкоголь, Джонні відповів, що вино стає дорожче з кожним роком, тому це відмінне капіталовкладення.

Джонні Депп має всі шанси стати справжнім банкрутом, якщо продовжить жити на широку ногу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів