Президент України нагородив Миколу Тищенка почесним званням

Ресторатор і ведучий Нового каналу став заслуженим працівником сфери послуг. Це почесне звання присвоюється Президентом України за вагомий внесок у розвиток сфери послуг.

Новина про те, що Миколу очікує нагорода, застала ведучого у відрядженні – разом з командою Ревізора він якраз займався перевіркою закладів Ізмаїла.

“Мені подзвонили з адміністрації Президента і повідомили хвилюючу новину. В першу чергу, за мене пораділи і привітали колеги, які перебували зі мною в машині. Дуже приємно усвідомлювати, що 22 роки роботи над поліпшенням сервісу в Україні не пройшли непоміченими. Спасибі всім причетним: моїм батькам – за віру і мотивацію, дружині і дітям – за любов і підтримку, команді Ревізора  – за те, що ми разом робимо український сервіс кращим, а також команді мережі ресторанів Миколи Тищенка за довгу і бездоганну роботу “, – поділився враженнями від нагороди Тищенко.

Ресторатор і ведучий соціального реаліті обіцяє, що продовжить докладати максимум зусиль, щоб покращувати український сервіс і розвивати в нашій країні ресторанний бізнес.

“І вже не один, а з командою Ревізора. Разом ми вкажемо ресторанам і готелям на їх помилки і запропонуємо методи вирішення, а також покажемо українцям, що хороші заклади з якісним сервісом в нашій країні є! Ми їх бачили, ми їх нагороджували. Детальніше – в новому сезоні Ревізор з Тищенко “, – додав ресторатор.

Джерело

Поділись


Новини партнерів