Дженніфер Гарнер просила Ліндсей Шукус залишити Бена Аффлека в спокої, але та відмовилася

UNITED STATES - NOVEMBER 18: Jennifer Garner, actress and ambassador for Save the Children, waits to testify before a Health, Education, Labor and Pensions (HELP) Subcommittee hearing on Children and Families entitled “The State of the American Child: Securing Our Children’s Future." (Photo By Tom Williams/Roll Call)

Відносини 44-річного Бена Аффлека і його 37-річної коханої, телепродюсера Ліндсей Шукус, в центрі уваги ЗМІ, і з’являються все нові і нові подробиці цього роману, який спалахнув ще в 2013 році – коли актор все ще був одружений на Дженніфер Гарнер. Та дізналася про цей любовний зв’язок тільки в 2015-му, коли їх з Аффлеком шлюб вже тріщав по швах, і зрада чоловіка привела її в лють. Інсайдери повідомили журналістам, що актриса не стала сидіти склавши руки – і викликала розлучницю на розмову, зажадавши, щоб та не забирала чоловіка з сім’ї. Однак Ліндсей, за словами джерел, не стала слухати Дженніфер і відмовилася припиняти свої відносини з Беном.

Не дивно, адже до того моменту цей роман тривав вже два роки і був не якоюсь легковажною інтрижкою: обидва були серйозно закохані, а не просто ділили одне ліжко. Шукус, до слова, в той час теж була не вільна: все ще перебувала у шлюбі зі своїм колегою Кевіном Міллером, з яким розлучилася лише в 2014-му. Кевін і не підозрював, що дружина йому зраджує – очі йому розкрила Дженніфер Гарнер. Як стверджують інсайдери, Гарнер зустріла Міллера на шоу “Пізній вечір з Сетом Майерсом” (Late Night with Seth Meyers), де той працював разом з дружиною, і запропонувала Кевіну зустрітися, щоб “дещо обговорити”. Актриса показала “товаришу по нещастю” переписку Ліндсей і Бена і заявила, що у неї є й інші “докази” цього роману. Але Кевіну було вже все одно: він якраз розлучився з дружиною, правда, ще не знав через що.
Наближені до Аффлека і Шукус люди все це заперечують і запевняють, що ті просто дружили довгий час, а романтичні почуття виникли у них зовсім недавно. Самі закохані ситуацію не коментують, але їх вчинки говорять краще будь-яких слів: вони перестали приховувати свої стосунки і стали разом з’являтися на публіці.

Джерело

Поділись


Новини партнерів