Девіда і Вікторію Бекхем розкритикували за вечірку на честь дня народження Харпер в Букінгемському палаці

Вчора, 10 липня, дочка Вікторії і Девіда Бекхем відзначила свій шостий день народження. Вечірка пройшла не те щоб скромно: батьки іменинниці влаштували костюмоване свято в Букінгемському палаці, а привітати малечу прийшла і сама справжня принцеса – Євгенія. За цю розкіш Бекхеми і потрапили під вогонь критики. За словами колишнього прес-секретаря Букінгемського палацу Дікі Арбітера, подібні заходи знецінюють палац:

“Ні у кого з них не було права там бути! Хіба палац – це якийсь тематичний парк? Чому до Бекхемів має бути особливе ставлення?”

Харпер з подружками і принцесою Євгенією

Після ряду негативних коментарів, які стали з’являтися під фотографіями Девіда і Вікторії в соціальних мережах, глава сім’ї поспішив пояснити:

“Я хочу пояснити, що палац не відкривав свої двері спеціально для дня народження Харпер. Я, моя мама і Харпер з деякими шкільними друзями були просто гостями чайної вечірки”, – написав у своєму Instagram-акаунті колишній футболіст.

Те, що сім’я Бекхем отримала запрошення на чаювання – не дивно. Адже і Вікторія і Девід володарі ордена Британської імперії, який їм вручали члени королівської сім’ї в Букінгемському палаці. Більш того, вони були гостями на весіллі принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

Як повідомляється, організаторами святкового чаювання стали герцог Йоркський Ендрю і його сім’я. За словами нинішнього представника Букінгемського палацу, “члени королівської сім’ї іноді запрошують гостей в приватному порядку”.

Поділись


Новини партнерів