Шарліз Терон розповіла, як поправилася для ролі на 16 кілограмів і зламала зуби на зйомках

Не вщухають розмови про новий фільм Шарліз Терон “Вибухова блондинка” (Atomic Blonde). Актрису в образі агента Лоррейн Бротон продовжують порівнювати з Джеймсом Бондом, Чудо-жінкою та іншими попередниками її героїні на екрані. Журнал Variety теж вирішив поговорити з Шарліз про новий екшен-трилер, а також дізнатися подробиці роботи над іншим проектом, комедією “Таллі” (Tully), для якої Терон поправилась на 16 кілограмів.

У “Вибуховій блондинці” актриса б’ється на екрані нарівні з чоловіками. Під час зйомок багато синців Шарліз були цілком натуральними: вона підвернула коліно, забила ребра, а в одній зі сцен так міцно зціпила зуби, що два з них тріснули, після чого Терон потрібна була операція.
“Це сталося в перший місяць тренувань. Зуби стали хворіти так, як ніколи раніше. Перед від’їздом на зйомки в Будапешт стоматолог сказав, що необхідна операція. Мені хотілося бути кращою в бойових сценах, але це дуже важко”, – розповіла Шарліз і додала, що справлятися зі складними сценами бійок їй багато в чому допомагало балетне минуле: ” Я добре володію координацією, тому що пройшла школу танців. Звичайно, м’язова пам’ять мене не підвела, але я ніколи не займалася бойовими мистецтвами. “
Шарліз Терон

Сюжет “Вибухової блондинки” припускав наявність любовних сцен, про які 41-річна актриса теж згадала в розмові з Variety:

“Джеймс Бонд у порівнянні з нами не такий гарячий. Мені сподобалося, що не довелося ховатися під простирадлами”.

Як тільки завершилися зйомки в екшен-трилері Девіда Літча, Терон приступила до роботи над зовсім іншим проектом – комедією “Таллі” (Tully), де зіграла багатодітну матір-одиначку, вагітну четвертою дитиною. Для ролі їй довелося набрати 16 кілограмів. І хоч у творчій біографії актриси вже був подібний досвід (на зйомках “Монстра” (Monster) в 2003 році їй теж довелося поправитися), повторення експерименту з вагою далося їй нелегко.

“Це було жорстоко у всіх сенсах. На цей раз я по-справжньому відчула, як мій організм пручався, як похитнулося здоров’я. Від великої кількості цукру у мене почалася депресія. Я хворіла і не могла скинути вагу. Подзвонила своєму лікарю і сказала, що вмираю. Він відповів: “Ні, тобі просто 41 рік. Заспокойся!” – розповіла актриса в інтерв’ю.

Шарліз Терон
Поділись


Новини партнерів