ЗМІ розповіли про нову супутницю Олександра Лукашенка

8 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідав концерт в рамках республіканського свята “Купала”. Увага громадськості була прикута не до виступаючих на сцені артистів, а до нової супутниці 62-річного глави Білорусії. Не минуло й тижня, як ЗМІ дізналися ім’я брюнетки, яка відпочивала з Лукашенком. Як з’ясувалося, дівчину звуть Христина Неверо і їй 21 рік.

Христина Неверо – майбутній фінансист, а в цьому році закінчила факультет економіки та бізнес-управління за спеціальністю “Фінанси і кредит” Вітебського державного технологічного університету.

Син президента Коля Лукашенко, Олександр Лукашенко, Христина невіруючих і помічник глави держави Микола Корбут

Христина – творча особистість. Вона працює фотомоделлю, займається танцями, а також брала участь в президентському балу і багатьох конкурсах краси. У 2014 році вона стала лауреатом молодіжного фестивалю “Вогонь танцю”, а в 2016 – “Королевою Весни”.

“В Олександрії вона зустрічала президента з хлібом-сіллю. Як проходив касинг – не знаю. Але, звичайно, я пишаюся дочкою”, – розповів батько дівчини виданню “Наша Нива”.

Крім цього Христина є активісткою Білоруського республіканського союзу молоді (БРСМ), який Лукашенко вважає своїм дітищем.

Христина невіруючих

Які ж відносини пов’язують Христину і президента Білорусії – невідомо. До речі кажучи, це не перший раз за останній час, Лукашенка помічають з невідомими дівчатами. Так, в січні цього року на різдвяній службі в Свято-Духовому кафедральному соборі Мінська президент з’явився разом з сином Колею і таємничою супутницею.

Нагадаємо, що з 1975 року Олександр Лукашенко одружений на вчительці білоруської мови Галині Желнеровіч. Бачаться вони рідко, проте офіційно не розлучені. Лукашенко має трьох синів, проте молодший – Микола – був народжений поза шлюбом. За версією білоруських ЗМІ, його мати – колишній особистий лікар Лукашенка Ірина Абельская.

Джерело

Поділись


Новини партнерів