Наталка Могилевська розповіла про відпочинок в Індії і про те, як йога змінила її життя

Співачка Наталя Могилевська, яка нещодавно змінила імідж і стала тренером на проекті “Голос. Діти”, провела вихідні в Індії. На сторінці в Instagram артистка поділилася фото з подорожі і розповіла, як йога змінила її життя.

Могилевська привітала свого вчителя зі святом Гуру-пурніма. Індуїстське і буддійське свято, яке відзначається щорічно в день повного місяця Ашадха (липень-серпень).

“Що для мене йога? Це 16 годин в літаках, після трьох діб без сну на знімальному майданчику, щоб схилити голову перед своїм духовним наставником і привітати його з “Днем вчителя”. Чому мене вчить мій учитель? Тому, щоб те, що говорять всі великі релігії Світу досліджувати зсередини на власному досвіді. Відчути і дізнатися свою приголомшливу ніжність і любов, чистоту і благородство, щедрість і турботу про все, що створив Бог, повагу до людей. Як ми живемо? Використовуємо слабких, конкуруємо з рівними, заздримо сильним. Вчитель навчає мене підтримувати слабких, з рівними – дружити і поважати, а старшим – дякувати і допомагати. Я прийшла в йогу після декількох років роботи з кваліфікованими психологами. Я православна. І хочу кожне слово і заповіт відчути на власному досвіді. Дізнатися відповіді далеко за межами наших уявлень про світ, ті, що написані між рядків. Моя йога і йога мого 80-річного вчителя – рух всередину. Це постійний пошук причин того, що відбувається всередині себе. Йога допомогла мені зрозуміти, навіщо сьогодні мені виходити на сцену. І єдине, чого я хочу, щоб був мир і любов на землі, і починалися вони у мене всередині. А зараз, я повертаюся в Київ, щоб допомогти талановитим діткам на “Голос. Діти” стати тими, ким вони хочуть бути. І зробити світ таким, яким його хочуть бачити вони”, – зізналася зірка. 

Джерело

Поділись


Новини партнерів