Сергій Лазарєв прокоментував відхід зі сцени

Нещодавно поширилися чутки про те, що Сергій Лазарєв збирається покинути сцену. Деякі ЗМІ повідомляли, що через два роки артист має намір повністю зануритися в театральне мистецтво і призупинити музичну кар’єру. Шанувальники навіть почали панікувати і засмучуватися, що їх улюблений співак хоче розпрощатися з естрадою.

Сам Сергій Лазарєв зізнався, що здивувався такій новині. Він вирішив пролити світло на ситуацію, що склалася і виправдався за слова, які були, на його думку, невірно витлумачені.

“Розповідаючи про свої театральні роботи, я сказав, що новий спектакль з моєю участю з’явиться, швидше за все, в 2019 році, і що на час репетицій (2-3 місяці), мені доведеться призупинити концертну діяльність, щоб повністю зануритися в театральний процес ( так було і у випадку з підготовкою вистав «Одруження Фігаро» і «Таланти і Покійники»). Ні про яке завершення музичної кар’єри мови не йшло … навпаки! Цієї осені новий альбом, скоро представлю свій продюсерський проект, в 2018 році – нове шоу і великий тур! »- розповів артист.
Поділись


Новини партнерів