Джей Зі визнав, що його відносини з Бейонсе не були “побудовані на 100-відсотковій правді”

EAST RUTHERFORD, NJ - OCTOBER 07: Entertainer Beyonce and Jay Z perform on stage during closing night of "The Formation World Tour" at MetLife Stadium on October 7, 2016 in East Rutherford, New Jersey. (Photo by Larry Busacca/PW/WireImage)

Піар-кампанія нового студійного альбому Джей Зі “4:44” йде повним ходом: сьогодні в мережі з’явилося 11-хвилинне відео, в якому репер зізнається, що його відносини з Бейонсе не були “побудовані на 100-відсотковій правді”.

Це моє справжнє життя. І одного разу я знайшов це прекрасне місце. Тут був побудований великий і красивий будинок наших відносин. Але він не був побудований на 100-відсоткової правді, тому дав тріщину. Деякі речі неможливо приховати, їх бачить громадськість,

– ділиться Джей Зі.

Бейонсе і Джей Зі

За словами репера, він благав Бейонсе дати йому другий шанс і не йти від нього, а сам період відновлення довіри між подружжям виявився найскладнішим випробуванням в його житті:

Тоді ми повинні були сказати собі: “Гаразд, пора з цим закінчувати. Треба почати з чистого аркуша”. Це найважче, що мені доводилося робити.

Джей Зі і Бейонсе з дочкою Блу Айві

Крім музиканта в міні-документальному фільмі Footnotes for, який в даний час доступний тільки на сервісі Tidal, знялися Уілл Сміт, Кріс Рок, Кендрік Ламар та інші знаменитості, які розповіли на камеру про відносини з жінками.

Нагадаємо, що альбом “4:44” – своєрідна ода сім’ї і вірності, а ще відповідь на звинувачення в зраді, які вилилися на репера після виходу альбому Lemonade Бейонсе.

Джерело

Поділись


Новини партнерів