Зірку “Трансформерів” заарештували за п’яний дебош

Популярний голлівудський актор Шая Лабаф був заарештований в місті Саванна, штат Джорджія. Як повідомляє видання Deadline, причиною затримання стала зухвала поведінка в стані алкогольного сп’яніння. Стверджується, що приблизно о 4 годині ранку за місцевим часом Лабаф зупинив на вулиці випадкового перехожого і попросив у нього сигарету.

Отримавши відмову, він був дуже незадоволений і облаяв перехожого. Офіцер поліції, який перебував неподалік, попросив актора припинити, вибачитися і піти. Але Шая відмовився і почав проявляти агресію вже по відношенню до правоохоронців. Коли офіцер спробував затримати його, Лабаф кинувся бігти і сховався в найближчому готелі, де і був заарештований нарядом поліції.

У відділку йому було пред’явлено звинувачення в хуліганстві і перебуванні в громадському місці в стані алкогольного сп’яніння. Суддя призначив заставу в розмірі семи тисяч доларів.

Нагадаємо, що Шая Лабаф неодноразово затримувався поліцією і притягувався до відповідальності за різні правопорушення, як правило, пов’язані з вживанням в великих кількостях спиртних напоїв. У штаті Джорджія актор перебував на зйомках чергового фільму.

Джерело

Поділись


Новини партнерів