Ештон Катчер саркастично відповів на звинувачення в зраді Мілі Куніс

<> at T-Mobile Arena on May 22, 2016 in Las Vegas, Nevada.

Не так давно західний таблоїд Stars вийшов із заголовком, який передбачав великий скандал: справа в тому, що на сторінках журналу з’явився 39-річний актор Ештон Катчер з симпатичною брюнеткою (і це не Міла Куніс). Журналісти писали, що фото було зроблено незадовго до того, як пара віддала перевагу усамітнитися на приватному літаку.

Ештон, який, нагадаємо, перебуває в щасливому шлюбі вже два роки, а також виховує двох дітей – дочку Уайатт Ізабель і сина Димитрія, відповів таблоїду, звинувативши його в несумлінності:
“Знали б ви, як засмутилася Міла, коли дізналася, що я провів день з нашою кузиною. Вибач, тітка Джоді, ці таблоїди таки обманюють”, – сказав актор.

Втім, репутація актора зовсім не ідеальна: з минулого дружиною, 54-річною Демі Мур, Катчер розлучився після любовних утіх відразу з чотирма дівчатами в джакузі – про це стало відомо завдяки пильності хлопця однієї з них.

А недавно актор виявився замішаний в скандалі іншого штибу – сексистському. Користувачам мережі не сподобався сарказм актора під час обговорення проблем фемінізму в одній із соціальних мереж.

Ештон Катчер

 

Поділись


Новини партнерів