Дружина “найкрасивішого злочинця” Джеремі Мікса подає на розлучення

На початку цього місяця “найкрасивіший злочинець в світі” Джеремі Мікс розважався з спадкоємицею мільярдного статку Хлоєю Грін на яхті. В результаті в мережі з’явилися фотографії, на яких одружений Джеремі обіймається і цілується з 26-річною дівчиною. Побачивши ці знімки, дружина Джеремі розлютилася і вирішила дати свої коментарі пресі.

38-річна Мелісса дала інтерв’ю одному із західних видань, в якому заявила, що їх з Джеремі шлюб “закінчився”, а зрада чоловіка стала для неї “кинджалом в серце”. Обдурена жінка заявила, що навіть “не підозрювала”, що її 33-річний чоловік їй невірний, і не розуміє, як Хлоя могла так вчинити:
“Вона знала, що він одружений. Я вважаю, що це не можна пробачити. Весь мій світ перевернувся після цього. Що я скажу нашим дітям? Моє серце розбите. Мій шлюб не був ідеальним, але я сподівалася його врятувати, поки не побачила ці фото”,

– пояснила Мелісса.

Мелісса “зла” і на Джеремі, і на Хлою і дуже переживає через дітей: у Джеремі є 7-річний син, а також він виховує двох дітей Мелісси від попередніх стосунків.

“Вони знищили мій світ. Хтось з них подумав про дітей і про те, як це на них вплине? Вони невинні жертви! І я теж. Вони навіть не намагались приховати свій роман. Мене публічно принизили, і це робить біль ще нестерпнішим.”

Після звільнення з в’язниці і знайденої слави Джеремі змінився. За словами його поки ще дружини, те, як веде себе Мікс зараз, не “підходить людині, у якого є дружина і діти”.

“Ми поговорили, я сказала йому, що стосунки після такого врятувати неможливо, і він погодився. Наш 8-річний шлюб закінчився”, – підсумувала Мелісса Мікс.

Нагадаємо, що Джеремі був засуджений за крадіжку в особливо великих розмірах на дев’ять років в 2002 році. Через якийсь час після звільнення Мікс знову сів за незаконне зберігання зброї на 27 місяців. Слава ж прийшла до нього, коли співробітники поліції опублікували на офіційній сторінці відділку його фотографію. Тоді його помітив модельний скаут і знаменитий фотограф, який допомогли “найкрасивішому злочинцеві” стати моделлю – після того, як він вийшов з в’язниці.

Джерело

Поділись


Новини партнерів