Ірина Шейк і Бредлі Купер влаштували собі канікули на Таїті

Останні дні шанувальники Ірини Шейк вгадували, де ж (і з ким) відпочиває супермодель: зірка публікувала в соцмережах фотографії на фоні пальм, але свого місця перебування не розкривала. Розсекретила його дизайнер Діана фон Фюрстенберг, завдяки Instagram-аккаунту якої ми і дізналися все про канікули молодої мами. Виявляється, Ірина Шейк разом з нареченим Бредлі Купером і друзями проводила час на Таїті: компанія ніжилася на пляжах, вивчала околиці, каталася на яхтах і безтурботно веселилася на вечірках.

Вчора міні-відпустку підійшла до кінця, і в честь цього зоряні туристи зробили фото на пам’ять: засмаглі і задоволені, Шейк і Купер вперше за довгий час потрапили в кадр разом!

Серед інших відпочиваючих, крім самої Фюрстенберг, – Еллісон Вільямс з чоловіком Рікі ван Вином, Андерсон Купер з бойфрендом Бенджаміном Мейсані і Енді Коен.

Чи взяли з собою на канікули Шейк і Купер маленьку дочку Лею – невідомо. Нагадаємо, дівчинка з’явилася на світ в квітні цього року, але до цих пір в мережі немає жодної її фотографії – цей бік свого життя зоряна пара вважає за краще приховувати. І для 42-річного актора, і для 31-річної моделі ця дитина стала першою.

Джерело

Поділись


Новини партнерів