Сергій Жуков вирішив обвінчатись після 10 років шлюбу

Артист і його дружина скажуть клятви любові і вірності. Їм доведеться пройти всі необхідні етапи підготовки до таїнства, щоб за всіма правилами укласти шлюб на небесах.

Цього літа в сім’ї соліста групи «Руки Вверх» відбудеться радісна подія: Сергій і його дружина Регіна Бурд обвінчаються.

«Ми довго йшли до такого важливого рішення, – зізнається Регіна. – Спочатку не могли цього зробити, тому що Сергій був нехрещеним. Він прийняв православ’я три роки тому. І ми стали обговорювати, що непогано б стати чоловіком і дружиною не тільки офіційно, але і перед Богом. Але у чоловіка постійно гастролі, концерти … Цього літа коханий знайшов час».
Таїнство проведе батюшка храму «Велике Вознесіння» біля Нікітських воріт – того самого, в якому клятви вічної любові і вірності давали поет Олександр Пушкін і його дружина Наталя Гончарова.
Перед вінчанням Жуковим належить дотримуватися триденного посту. Втім, подібне не стане проблемою, особливо для Сергія, який в останні місяці обмежує себе в їжі, завдяки чому втратив вже 24 кілограми. А напередодні церемонії вони причастяться і посповідаються. Це, як зізнається Регіна, їм не в новинку, адже кожні вихідні вона з дітьми – 8-річною Нікою, 7-річним Енджелом і дворічний Мироном – відвідує храм, де проходить всі ці обряди.

Гостями таїнства стануть найближчі, серед яких – в першу чергу родичі і хресні дітей пари. Опісля, можливо, пройде невелике торжество. Зараз щасливе подружжя готується до довгоочікуваної події і продумує деталі. Для кожного з них це серйозний крок, і обидва впевнені, що до нього готові.

До слова, шанувальникам Сергія Жукова добре відомо, з якою любов’ю він відноситься до коханої. Артист буквально обожнює маму своїх дітей, то і справа присвячуючи їй вірші, пісні і палкі зізнання. Сім’ю музиканта вважають зразковою, а їх відносини друзі пари ставлять іншим у приклад.

«Мені пощастило в 40 років усвідомити те, що з кожним прожитим днем ​​я все більше і більше закохуюся в свою дружину. Так буває. І це не «біс в ребро». Це любов! Мені її завжди не вистачає. Навіть якщо ми разом усі 24 години, все одно мені її мало. Я знаходжу все нові і нові грані її граціозності, мудрості, турботи. Я купаюся в цих відчуттях і абсолютно щасливий з нею і з нашими улюбленими дітьми. Я почав більше писати віршів та пісень. Я знову сповнений сил і енергії», – зізнавався Сергій Жуков.
Поділись


Новини партнерів