Памела Андерсон з’явилася у відвертому вбранні на модному показі в Парижі

Памела Андерсон, якій 1 липня виповнилося 50 років, все ще продовжує доводити громадськості, що вік не має ніякого значення. Якщо жінка любить себе і не боїться критики на свою адресу, то чому б їй не з’являтися на світських заходах у відвертому вбранні? Багато хто до цих пір обговорює вихід знаменитості на показі в Монако в кінці травня, але тепер Памела дісталася і до Парижа.

Зірка відвідала показ купальників Rock My Swim Fashion Show і відразу ж привернула до себе увагу присутніх. Для виходу в світ Памела віддала перевагу чорній блискучій сукні, напівпрозора тканина якої не могла приховати стрункі ноги Андерсон. Правда, цього разу пишні груди моделі і актриси були прикриті, але зате пікантності образу додавала відкрита спина.

На показі Памела сиділа в першому ряду і уважно стежила за виходом моделей. Хто, якщо не Андерсон, знає толк в хороших купальниках!

До речі, зовсім недавно зірці почали приписувати роман з футболістом Аділем Рамі. Пару бачили в компанії друзів в Ніцці, де вони, при цьому, не цілувалися і не трималися за руки. Але папараці дай тільки привід застати когось разом. Памела поки ніяк не прокоментувала цю інформацію, яка з’явилася в пресі. Вона продовжує насолоджуватися життям і не упускає можливість з’являтися на важливих заходах.Джерело

Поділись


Новини партнерів