Олег Яковлєв, що з ним сталося: причини смерті популярного співака

Навколо причин смерті популярного російського співака Олега Яковлєва, який прославився по виступам за групу “Иванушки International“, досі витає велика кількість домислів і відвертих вигадок. Вони раз по раз з’являються в інформаційному просторі.

Причиною виникнення чуток є відсутність офіційних даних про причини смерті Олега Яковлєва в перші години після його смерті. Справа в тому, що родичі покійного артиста перебували в настільки шоковому стані, що не могли спілкуватися з журналістами. Звичайно ж, порожнечу в інформаційному просторі заповнили припущення і відверті небилиці з боку користувачів інтернету, які почали ними активно ділитися в соціальних мережах.

На поточний момент з певною часткою впевненості можна говорити про те, що причиною смерті колишнього соліста групи “Иванушки” Олега Яковлєва стало важке захворювання – двостороння пневмонія, яка розвивалася в його організмі протягом декількох років. Відповідні дані надала кохана співака Олександра.

Таким чином сам собою напрошується висновок про те, що численні повідомлення про те, що Яковлєв помер від якоїсь іншого недуги – абсолютно не відповідають дійсності. Крім того, слід спростувати твердження деяких представників шоу-бізнесу, які викривають Яковлєва в тому, що він зловживав спиртними напоями, на тлі чого у нього розвинувся цироз печінки.

Що сталося з Олегом Яковлєвим: алкоголь міг посилити хворобу

Тим часом, у вітчизняному шоу-бізнесі знаходиться велика кількість людей, які дають зрозуміти, що насправді Яковлєв вів далекий від ідеального спосіб життя. Зокрема, нібито він багато випивав, що не могло не позначитися на його організмі. Так, по-крайній мірі, вважає колишній директор групи “Тату” Леонід Дзюник.

“Головною його проблемою був алкоголь. Скільки я бачив Олега, він завжди був напідпитку, це почалося ще під час його перебування в групі “Иванушки “, – розповів Дзюник.

Разом з цим Дзюник пояснив, що Олег не втрачав можливості випити. Нібито, саме надмірна пристрасть до алкогольних напоїв стало приводом для того, щоб співак покинув групу “Иванушки International“.

“На заходах, гастролях – скажімо, летимо в літаку – він завжди випивав. Всі сплять на борту, втомилися, а він – то шампанське, то коньячок. Олегу повезло, його прийняли в популярну групу. А потім почався алкоголь. І його попросили з групи саме з цього приводу “, – вважає він.

Після того, як Яковлєв почав займатися сольною кар’єрою – на його творчому шляху виникли серйозні перешкоди. Дзюник дає зрозуміти, що співак став ще більше вживати алкогольні напої.

Олег Яковлєв народився 18 листопада 1969 року в Улан-Баторі, Монголії, де його батьки були у відрядженні. З дитинства займався музикою, навчався в музичній школі. Яковлєв приєднався до групи “Іванушки International” в 1997 році, замінивши загиблого Ігоря Соріна. Разом з Андрієм Григор’євим-Аполлонов і Кирилом Андрєєвим Олег Яковлєв записав пісню “Тополиний пух“, яка моментально злетіла на вищі рядки хіт-парадів. У 2013 році артист вирішив покинути групу і сконцентруватися на сольній кар’єрі.

Джерело

Поділись


Новини партнерів