Емма Стоун торкнулася теми сексизму в кіноіндустрії

Емма Стоун дала інтерв’ю, в якому розповіла про сексизм у сфері кіно. Колеги актриси чоловічої статі вирішили зменшити свій гонорар, щоб бути нарівні з Еммою Стоун. Крім неї багато відомих акторок постійно стають жертвами сексизму на знімальних майданчиках.

Не секрет, що актори чоловічої статі отримують великі гонорари в порівнянні з жінками, хоч ті і проводять не менше годин на знімальних майданчиках. Деякі актриси обурені таким ставленням до себе, адже така політика в кіноіндустрії принижує права представниць прекрасної статі.

Однією з тих актрис, які не раз ставали жертвами сексизму в сфері кіно, є Емма Стоун. Нещодавно актриса поділилася своїми переживаннями і збуреннями з приводу сексизму в новому випуску видання Out.

Емма розповіла, що через часті випадки заниженої оплати праці актрисам, її колеги чоловічої статі попросили зменшити їх гонорар, щоб бути нарівні з Еммою. У свою чергу, вона оцінила такий крок і подякувала своїм колегам за гідний поваги вчинок.

«НЕЩОДАВНО МОЇ КОЛЕГИ-ЧОЛОВІКИ ПОГОДИЛИСЯ НА МЕНШИЙ ГОНОРАР, ЩОБ МІЖ МНОЮ І НИМИ БУЛА РІВНІСТЬ. ВОНИ ЗРОБИЛИ ЦЕ ЗАРАДИ МЕНЕ, ТОМУ ЩО ВВАЖАЮТЬ, ЩО ТАК БУДЕ ПРАВИЛЬНО І СПРАВЕДЛИВО », – ГОВОРИТЬ ЗІРКА.

Молода актриса заявила, що чоловіки нічим не відрізняються від жінок. Всі люди однакові і всі заслуговують рівного ставлення до себе.

У числі актрис, які активно відстоюють свої права щодо рівності з чоловіками в сфері кіно, знаходиться і Наталі Портман. Талановита актриса отримала в три рази менше грошей, ніж Ештон Катчер у фільмі, коли вони знімалися на одному майданчику.

Джерело

Поділись


Новини партнерів