У Бена Аффлека роман з телепродюсером Ліндсей Шукус

PARIS, FRANCE - JANUARY 16: Ben Affleck attends "Live by Night" Premiere at Cinema UGC Normandie on January 16, 2017 in Paris, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

Західні ЗМІ стверджують, що 44-річний Бен Аффлек закрутив роман з продюсером телешоу “Суботнім вечором в прямому ефірі” (Saturday Night Live) Ліндсей Шукус. Адже всього кілька днів тому актора бачили в компанії колишньої дружини Дженніфер Гарнер і трьох дітей, разом з якими голлівудський актор вирішив провести День незалежності США.

Буквально вчора папараці сфотографували Бена Аффлека разом з продюсером телешоу Ліндсей Шукус в Лос-Анджелесі. Стверджують, що новоспечені закохані відправилися на побачення в один з ресторанів міста. Інсайдер заявляє, що у них все серйозно!

Все, що між ними відбувається, значить більше, ніж просто річний флірт. Їм подобається проводити час разом, вони піклуються одне про одного. Це тільки початок, і вони не хочуть поспішати,

– заявило джерело.

Бен Аффлек
Ліндсей Шукус (праворуч)

Ліндсей Шукус (праворуч)

Ліндсей Шукус
Ліндсей Шукус

Ліндсей Шукус і Діана Терне

Ліндсей Шукус, Патріка Фаст і Діана Терне

Також повідомляється, що деякий час тому Бен і Ліндсей бачилися в Лондоні, де актор перебував по роботі. Очевидно, що поки закохані ніяк не коментують свої відносини.

Здається, Бен не поспішає робити гучних заяв, оскільки громадськість досі обговорює розлучення з Дженніфер Гарнер. Нагадаємо, що про розрив голлівудських знаменитостей стало відомо в 2015-му, але тільки через два роки, всього кілька місяців тому, вони офіційно подали на розлучення.

Дженніфер Гарнер і Бен Аффлек

Дженніфер Гарнер і Бен Аффлек

Поділись


Новини партнерів