Емма Стоун розповіла, що її колеги-чоловіки погодилися на менший гонорар заради справедливості

HOLLYWOOD, CA - JUNE 08: Actor Emma Stone speaks onstage during American Film Institute's 45th Life Achievement Award Gala Tribute to Diane Keaton at Dolby Theatre on June 8, 2017 in Hollywood, California. 26658_007 (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Платити чоловікам-акторам більше, ніж їхнім колегам-жінкам – звичайна практика в кіноіндустрії. Однією з знаменитостей, яка не раз стикалася з цією проблемою, є Емма Стоун. Актриса знову висловилася на тему сексизму в рамках нового випуску видання Out, на обкладинці якого з’явилася разом з Андреа Райзборо.

“Нещодавно мої колеги-чоловіки погодилися на менший гонорар, щоб між мною і ними була рівність. Вони зробили це заради мене, тому що вважають, що так буде правильно і справедливо. Цей момент навіть не обговорюється”, – розповідає Стоун в інтерв’ю глянцю.

Емма не назвала конкретні імена, але шанувальники здогадалися, що мова йде, швидше за все, про останні проекти: ” Ла Ла Ленд ” (La La Land), “Алоха” (Aloha) і “Ірраціональна людина” (Irrational Man).

Емма Стоун і Андреа Райзборо на обкладинці глянцю Out

“Не можна сказати, що чоловіки одні, а жінки інші. Ми всі однакові, ми рівні, ми заслуговуємо такої ж пошани і таких же прав. Я дійсно вдячна чоловікам-акторам, які вважають, що це справедливо і правильно”, – продовжила знаменитість.

Нагадаємо, що в стороні проблеми нерівності в кіноіндустрії не залишаються і інші голлівудські акторки. Так, Наталі Портман заявляла , що “Ештону Катчеру платили в три рази більше” в проекті “Більше ніж секс” (No Strings Attached). А Дженніфер Лоуренс навіть написала есе під назвою “Чому я заробляю менше акторів-чоловіків?”, В якому розповіла про принизливу політику кінокомпаній в питаннях оплати праці жінок. Крім них заявляли про менші гонорари Лена Данем , Джессіка Честейн , Скарлетт Йоханссон і інші.

Емма Стоун
Поділись


Новини партнерів