Тіна Кароль поділилася секретом жіночої привабливості

Популярна українська співачка Тіна Кароль поділилася своїм рецептом, як завжди залишатися жіночною і бажаною для свого чоловіка.

Тіна Кароль вважає, що в цьому житті все починається з жінки. Про це вона розповіла в інтерв’ю латвійському порталу Телеграф.

“Жіноча енергія здатна творити чудеса і вирішувати будь-які конфлікти. Я в цьому впевнена, тому що багато працювала над тим, щоб бути в гармонії. Я пам’ятаю, які у мене були складні етапи в житті, і тільки внутрішня рівновага допомогла мені уберегтися від всіх випробувань долі”, – зізналася артистка.

Кароль відзначила, як важливо зберігати гармонію в своєму житті.

“Дуже важливо, щоб жінки пам’ятали: у кожної з нас живе 5 втілень: жінка-коханка, жінка-мати, жінка-дитина, жінка-бос і жінка-подруга. Часом жінка, піднімаючись по кар’єрних сходинках, може бути ще коханкою і подругою, але “вбиває” в собі жінку-матір і жінку-дитину. Ці інстинкти в ній залишаються абсолютно нерозвиненими. Через це у відносинах пропадає гармонія “, – поділилася зірка.

Тіна Кароль

“Жінка дуже багатогранна, і важливо розвивати всі грані одночасно. Тоді буде щаслива сім’я, чоловік завжди буде в тебе закоханий, тому що ти для нього жонглюєш цими гранями: сьогодні можеш бути для нього матір’ю, завтра – беззахисною, як дитина, потім станеш жінкою-вамп, кішкою, коханкою, а в якийсь момент зможеш різко відрізати, бути його босом або соратницею і подругою. І він завжди буде щасливий поруч з таким вихором! А щаслива родина – це щасливий будинок, це щасливе суспільство, це щасливі діти”, – впевнена співачка.

Тіна Кароль

“Коли стає важко і здається, що далі йти не можеш, треба не” зібратися “, а зупинитися. Потім, коли аккумулюєш енергію, зможеш зробити ривок з новими силами”, – говорить Кароль.

Джерело

Поділись


Новини партнерів