У Хуліо Іглесіаса з’явився позашлюбний син

ДНК експертиза підтвердила родинні зв’язки відомого іспанського співака Хуліо Іглесіаса з якимсь 41-річним чоловіком на ім’я Хав’єр.

Як повідомляє telegraph.co.uk, у іспанського співака Хуліо Іглесіаса є позашлюбний син на ім’я Хав’єр Сантос, який народився в 1975 році від португальської балерини.

Хав’єр радий, що зумів через багато років за допомогою ДНК-тесту довести свою спорідненість з артистом.

Хав’єр Сантос і його мати вперше заявили про те, що Іглесіас є батьком хлопця, ще в 1990-х. За словами матері Сантоса, у неї був 10-денний роман зі співаком, в результаті якого вона завагітніла. Тоді Хуліо все заперечував. На той момент Іглесіас був одружений на першій дружині Ізабель Прейслер, яка також чекала від нього дитину.

На даний момент Хав’єр знову збирається подати в суд на співака і за допомогою експертизи довести правдивість своїх слів.

Виконавець поки ніяк не прокоментував результати, які склали максимально можливу вірогідність його батьківства в 99,9 відсотка.

Відзначимо, що в 1971 році співак одружився на телеведучій і журналістці Ізабель Прейслер Аррастрія, яка народила йому трьох дітей, серед яких відомий виконавець Енріке Іглесіас. З Ізабель Хуліо розлучився через його численні любовні романи.

Потім він став жити зі своєю подругою Мірандою Рейнсбургер, яка народила йому п’ятьох дітей.

Поділись


Новини партнерів