Стильний двійник Раяна Гослінга підкорює Instagram

BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 08: Actor Ryan Gosling attends the 16th Annual AFI Awards at Four Seasons Hotel Los Angeles at Beverly Hills on January 8, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

У мережі обговорюють стильного двійника Раяна Гослінга з німецького міста Ахен. Чоловіка, схожого на голлівудську зірку, звуть Йоганнес Лашет і він – син німецького політика.

Якщо Гослінг є світовою кінозіркою, то Лашет – досить популярним Instagram-блогером. За Йоганнесом стежать вже більше 30 тисяч передплатників, саме вони помітили його разючу схожість з актором.

Двійник Раяна Гослінга, але тільки більш елегантний, дуже схожий

– пишуть користувачі мережі під фотографіями Йоганнеса Лашета.

Райан Гослінг

Раян Гослінг

Йоганнес Лашет

Йоганнес Лашет

Сторінка двійника Раяна називається Dapper Style і присвячена чоловічим образам в стилі “даппер”, що має на увазі носіння костюмів, краваток, шкіряних туфель, годинників та інших елементів одягу в елегантному стилі. Цей стиль йому неймовірно пасує. Кожен новий образ збирає все більше захоплених коментарів в Instagram.

Завдяки популярності в Instagram, Лашета помітили і редактори модного чоловічого глянцю. Блогер дав інтерв’ю німецькому виданню GQ, а також взяв участь у фотозйомці журналу.

Для мене честь бути запрошеним на інтерв’ю журналу GQ,

– підписав одну з фотографій Йоганнес.

Багато користувачів соцмережі припускають, що Йоганнес Лашет легко може стати світовою зіркою і зустрітися віч-на-віч з Раяном Гослінгом в Голлівуді.

Поділись


Новини партнерів