Лайфхак для наречених від співачки Джамали

Українська співачка Джамала, яка сама зовсім недавно вийшла заміж, вирішила поділитися невеликою хитрістю з майбутніми нареченими.

Про це вона написала пост в Instagram, де і опублікувала знімки зі свого весілля.

“Зараз час весіль, тому хочу поділитися з нареченими невеликим Лайфхаком, перевіреним на власному досвіді. Хочу поговорити про такий важливий елемент образу нареченої, як взуття. Краще мати не одну пару туфель, а три. Це дуже зручно і полегшить один з найважливіших днів вашому житті “, – зазначає Джамала.

Співачка розповіла, що перша пара – дуже хороша для позування під час фотосесії.

Друга пара – на високих підборах, щоб було зручно фотографуватися, наприклад, на траві, і не забруднити поділ сукні, радить співачка.

А третя пара, за словами Джамали, також хороша, але в якій зручно танцювати.

“Бажано, щоб ця пара взуття була на низькому ходу. Так ти будеш багато танцювати і не втомишся”, – підсумувала співачка і показала свою весільну колекцію взуття, яка була прихована від очей під час весілля.

Зараз час весіль, тому хочу поділитися з нареченими невеличким лайфхаком, перевіреному на власному досвіді :)Хочу поговорити про такий важливий елемент образу нареченої, як взуття. Краще мати не одну пару черевиків, а три. Це дуже зручно і полегшить один з найважливіших днів вашого життя! Перша пара – дуже гарна, але в якій ти будеш позувати під час фотосесії. Друга пара – на високих підборах, щоб було зручно фотографуватися, наприклад, на траві, і не забруднити поділ сукні Третя пара – також гарна, але в якій зручно танцювати. Бажано, щоб ці черевики були на низькому ходу. Так ти будеш багато танцювати і не знати втоми!#jamala#mood #weeding @romanpervak @karpiy @helenmarlengroup❤️ @machandmach ❤️

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Поділись


Новини партнерів