Оприлюднено особистий лист Тупака Шакура Мадонні з поясненням причини їх розставання

Західні ЗМІ повідомляють, що на аукціон виставлено лист Тупака Шакура, який він написав у в’язниці і адресував Мадонні. Стартова ціна лота становить 100 тисяч доларів. Сьогодні видання TMZ опублікувало частину цього листа, датованого 15 січня 1995 року, коли роман темношкірого репера і співачки ще тривав.

Відповідно до представленого тексту, Тупак написав записку своїй дівчині, щоб розлучитися і пояснити причину такого рішення. Зі слів у листі можна зробити висновок, що Шакур залишивв Мадонну через її популярність і колір шкіри.
“Якби тебе помітили з темношкірим чоловіком, це не поставило б під загрозу твою кар’єру, а від мене відвернеться частина людей, які зробили мене тим, хто я є. Ніколи не хотів завдати тобі болю”, – цитує видання текст Тупака.

У той час Шакур не міг сказати все це співачці при зустрічі, тому що відбував покарання у виправній установі за насильство. В кінці листа репер висловив надію, що вони з Мадонною залишаться друзями.

“Будь ласка, будь обережна. Люди не такі чесні, як здаються. Серця багатьох кровоточать від заздрості і зла. Вони не посоромляться заподіяти тобі шкоду”,– закінчив Шакур цими словами своє послання.

Мадонна і Тупак познайомилися в 1993 році, а через рік почали зустрічатися. 7 вересня 1996 року репера вбили. У 2015 році співачка підтвердила, що в 90-і роки у неї був роман з репером.

Джерело

Поділись


Новини партнерів