Ендрю Гарфілд: “Я гомосексуал, просто без фізичного контакту”

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 26: Actor Andrew Garfield attends the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images)

Останнє інтерв’ю Ендрю Гарфілда наробило багато галасу в мережі через відверте зізнання 33-річного актора. Ендрю розповів про свою роль у п’єсі американського драматурга Тоні Кушнера “Ангели в Америці” (Angels in America). Персонаж Ендрю – гей, який розривається між своєю єврейської вірою і гомосексуалізмом.

Гарфілд заявив, що підготуватися до ролі в п’єсі йому допомогли епізоди реаліті-шоу RuPaul’s Drag Race, учасницями якого є драг-королеви.
Щонеділі ми збиралися з друзями і дивилися RuPaul’s Drag Race. Практично кожну серію. Це моє життя поза п’єсою. Зараз я гомосексуал, але просто без фізичного контакту – це все,
– пожартував Ендрю Гарфілд.

Заява знаменитості миттєво розлетілася по мережі і викликала багато розмов серед шанувальників Ендрю. Недовго думаючи, актор пояснив свої слова:

Наскільки я знаю, я не гей. Може, я зрозумію це пізніше, що буде прекрасно. Адже я зможу вивчити і цю сторону медалі, але зараз я впевнений в своїй орієнтації, що також прекрасно,

– повідомив Гарфілд.

Чи повинен був я грати прекрасну роль гея? Це було справою честі і справедливості.

До речі, про орієнтацію Ендрю говорили і в січні цього року, коли на церемонії “Золотий глобус” він пристрасно поцілувався в губи з Райаном Рейнольдсом.

Нагадаємо, що з 2010 року Ендрю Гарфілд зустрічався з партнеркою по фільму “Нова Людина-павук” (The Amazing Spider-Man) актрисою Еммою Стоун. В кінці 2015 року, за повідомленнями ЗМІ, пара розлучилася.

Поділись


Новини партнерів