Амаль і Джордж Клуні вперше були помічені разом з сином Олександром та донькою Еллою

CANNES, FRANCE - MAY 12: Lawyer Amal Clooney (L) and actor George Clooney attend a screening of "Money Monster" at the annual 69th Cannes Film Festival at Palais des Festivals on May 12, 2016 in Cannes, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

Сьогодні дітям Джорджа і Амаль Клуні виповниться місяць, і незадовго до цієї події малюки разом з батьками зробили свою першу тривалу поїздку. У минулий понеділок актора і його дружину з дітьми бачили в Мілані, куди вони прилетіли на приватному літаку. Відзначимо, що вперше вся сім’я була помічена разом.

До народження дітей Джордж і Амаль були частими гостями в Італії, оскільки актор володіє будинком на березі озера Комо, де часто проводить час. Можна припустити, що саме тут зіркові батьки вирішать відсвяткувати перший місяць життя Елли і Олександра.

Нагадаємо, двійнята народилися 6 червня в Wing of London’s Chelsea and Westminster Hospital в Лондоні. Через кілька годин після появи на світ діти вже познайомилися зі своїми бабусею та дідусем: Джордж і Амаль показали їм сина і дочку за допомогою Skype.

Малюки чудові. У Олександра ніс Джорджа – у маленького хлопчика профіль його батька,

– розповідав журналістам про онуків 83-річний Нік Клуні.

Поділись


Новини партнерів