Зеленський розповів, що б він змінив, якби став президентом

Шоумен так само зізнався, що йому б хотілося спробувати себе в якості режисера

У Києві повним ходом проходять зйомки другого сезону популярного українського серіалу Слуга народу, головну роль в якому грає зірка Кварталу 95 Володимир Зеленський.

Ми побували на одному із знімальних днів серіалу в Національній академії внутрішніх справ і дізналися у Володимира, яким буде новий сезон, що б він змінив, якби дійсно став президентом країни, і яка його роль мрі.

Зеленський розповів, що в Слуга народу 2 буде “три дуже цікаві історії”.

“Там є пригоди, комедія, багато сатири, соціальні аспекти. Якщо перший сезон ми знімали тільки в Києві, то тут ви побачите багато яскравих місць України. Він набагато масштабніше “, – говорить актор.

Крім того, в серіалі будуть порушені і актуальні теми – зокрема, безвіз.

Він також зізнався, що нерідко складно запам’ятати весь текст його ролі, оскільки його дуже багато, а зйомки часто тривають з ранку до ночі.

“Я і вранці вчив цей текст, і ввечері, і під подушку клав”, – зі сміхом розповів шоумен, демонструючи нам близько 20 сторінок тексту, який потрібно було вивчити тільки для зйомок цього дня.

На питання, що б він поміняв, якби сам став президентом України, не замислюючись відповів, що “працював би менше”.

Що ж стосується країни, то “ми б були Швейцарією”, впевнений Володимир.

“Хороші президенти роблять так, щоб ми були Швейцарією, а погані роблять так, щоб вони були в Швейцарії, а може і далі”, – сказав шоумен.

Зеленський не зміг точно відповісти, якою він бачить роль своєї мрії, адже “в кожній ролі завжди знаходиться якесь таке відчуття”.

“Часом ти не впевнений, що це буде тобі цікаво і все одно, як людина влюблива, ти закохуєшся в цю роль і хочеш додати щось своє. У будь-якій ролі ти залишаєш частинку себе. Коли кажуть “так це просто акторство” – так не виходить. Будь-яка роль хороша “, – зазначив артист.

Шоумен зізнався, що йому б більше хотілося спробувати себе в якості режисера.

“Так що я спробую зробити Він і вона (фільм студії Квартал 95 з Настею Каменських і Володимиром Зеленським) і потім зробити якусь велику роботу. Вона є вже, просто не доходять руки. Є дві історії, за які мені хочеться взятися “, – говорить Володимир.

Точний жанр кіно він не зміг назвати, зазначивши, що головне – наявність в картині гумору.

“Я люблю, коли завжди є мова гумору. Адже ми живі люди і він у нас є. Так що там драма, про любов, але не без гумору “, – повідав шоумен.

Джерело

Поділись


Новини партнерів