Девід і Вікторія Бекхем привітали один одного з 18-ою річницею весілля

Якщо для жителів США 4 липня – це День незалежності, то для Девіда і Вікторії Бекхем 4 липня – це день, коли вони офіційно узаконили свої стосунки. Цього року подружжя святкують 18-ту річницю весілля і вже встигли привітати одне одного у соціальних мережах.

Вау, ми дійсно зробили це. Вітаю тебе з річницею, моя дивовижна дружина, мама і сильна ділова жінка. Люблю тебе!

– написав на своїй сторінці в Instagram Девід, де опублікував фотографію з особистого архіву.

Девід і Вікторія Бекхем

Вікторія ж, як і завжди, всі теплі слова на адресу чоловіка приберегла для більш інтимної обстановки, а в соціальній мережі вона лише написала:

Я люблю тебе. Цілую!

Девід і Вікторія Бекхем з сином

До привітань встиг приєднатися і один з синів пари – Круз:

Батьки мрії. Не можу повірити, що минуло вже 18 років. Мама і тато, я вас дуже сильно люблю. Хочу, щоб ви знали, що ви найкращі батьки в світі.

Пропозицію руки і серця Девід зробив Вікторії через два роки стосунків. На заручини екс-футболіст купив не одне, а два кільця: перше, з діамантом в три карати, він підніс Вікторії, друге, з 96 дрібними каменями, придбав для себе – в пам’ять про цей день.

Шлюбні клятви Девід і Вікторія виголосили 4 липня 1999 року. Весільна церемонія відбулася в ірландському замку Латтреллстоун і обійшлася зіркам в 800 тисяч доларів. До вівтаря наречена пішла в платті від Віри Вонг.

В даний час Девід і Вікторія виховують чотирьох дітей: трьох синів – Брукліна, Ромео і Круза – і дочку Харпер.

Поділись


Новини партнерів