Адель стрімко втрачає голос

Співачка перервала свій масштабний гастрольний тур. На офіційному сайті зірки з’явилося повідомлення, згідно з яким Адель не зможе виступити на стадіоні Уемблі, як було заплановано раніше, унаслідок серйозних проблем зі зв’язками.

Шанувальники співачки Адель засмучені, адже у їхньої кумирки виявилися серйозні проблеми з голосом. Незважаючи на те, що до закінчення грандіозного гастрольного туру артистки залишалося всього два концерти, вона прийняла рішення перервати виступи. На своєму офіційному сайті молода жінка зізналася, чому відмовилася від запланованих заходів.

«Я перестаралася на останніх двох шоу. Мені довелося співати набагато голосніше ніж зазвичай. Доводилося постійно відкашлюватися, особливо на вчорашньому виступі. Сьогодні ввечері я відвідала свого лікаря, тому що весь день у мене не було голосу, і виявилося, що я серйозно пошкодила голосові зв’язки. За медичними показаннями я просто не можу виступати в ці вихідні. Сказати що у мене розбите серце – нічого не сказати. Я втомилася приймати стероїди і таблетки для свого голосу», – поділилася співачка.

Адель вибачилася перед своїми прихильникам за зрив концерту, пообіцявши, що кожному з них повернуть гроші за придбані квитки. За підрахунками аналітиків, останні два виступи артистки повинні були відвідати 200 тисяч чоловік. Багато з шанувальників творчості зірки збиралися приїхати на її виступ з інших країн Європи, а деякі фанати спеціально їхали в Лондон з США.

Шанувальники співачки підтримали її і побажали якнайшвидшого одужання. «Сподіваюся, скоро ти будеш відчувати себе краще», «Адель, видужуй скоріше. Ми сумуємо за твоєю музикою », – коментували звістку фанати британської зірки.

Нещодавно артистка зробила ще одну шокуючу заяву: на одному з виступів вона повідомила, що збирається закінчити концертну кар’єру. Проблеми зі зв’язками постійно турбують зірку, тому кожне велике шоу перетворюється для неї в випробування. До того ж, Адель розповіла, що хоче проводити більше часу зі своїм чоловіком Саймоном і сином Анджело.

Однак шанувальникам співачки не варто впадати у відчай, адже вона не відмовляється від музики повністю. Адель підкреслила, що продовжить записувати нові композиції, так як не може уявити своє життя без пісень.

Поділись


Новини партнерів