MONATIK стане третім тренером Голос Діти 4

У четвертому сезоні Голос Діти MONATIK складе компанію Наталі Могилевській і групі Время и Стекло. 

Про це повідомив учасник команди MONATIK в третьому сезоні Влад Феничка, передавши відео-привіт своєму тренеру в прямому ефірі Сніданку з 1 + 1 і виконавши кавер улюбленої пісні мільйонів українців Кружляє.

“Бути тренером Голосу Діти  – це велика відповідальність і честь, і я шалено радий, що знову зможу стати частиною цього проекту. Спочатку я дуже переживав, а потім подумав, що ми ж це робимо не для себе, а в першу чергу для дітей, адже це єдиний проект, в якому наші дітки можуть розвиватися, як артисти, а ми, як тренери, можемо в них відкрити щось більше “, –  розповів MONATIK під час ефіру.

Також MONATIK розповів про своє ставлення до нового тренерського складу Голосу. Діти 4 :

В цьому році буде дуже цікавий склад, адже з усіма тренерами я в теплих відносинах, тому це буде дружня боротьба “.

До речі, прямо після ефіру артист відправився в знімальний павільйон четвертого сезону Голос Діті, де сьогодні стартують зйомки “сліпих прослуховувань”.

Нагадаємо, MONATIK – тренер проекту Голос Діти 3 і один з найяскравіших українських артистів нового покоління, улюбленець і кумир молоді та дітей, танцюрист, композитор, автор і виконавець таких хітів, як Кружляє і Зараз , загальна кількість переглядів яких на Youtube перевищує 55 мільйонів. Цього року MONATIK відкрив перший півфінал міжнародного конкурсу Євробачення 2017 в Києві.

MONATIK

Джерело

Поділись


Новини партнерів