Зрада близької людини змусило Волочкову кардинально змінити імідж

Танцівниця Анастасія Волочкова вразила своїх прихильників в Instagram. Вона кардинально змінила зачіску і перефарбувала волосся в більш світлий відтінок, і тепер балерину просто не впізнати.

Що спонукало знамениту блондинку настільки різко змінити зовнішність, достеменно невідомо, проте Волочкова уточнила, що сталося це через зраду близької людини. Її шанувальники не особливо надали значення неприємному досвіду танцівниці, зате з задоволенням похвалили Анастасію за зміну іміджу.

«Мій друг стиліст Аркадій гостинно прийняв мене сьогодні в його домашній студії на Арбаті, пригостив огірочками та полуницею і надав моєму волоссю ще більш світлий колір. Так краще? Як думаєте? Просто після зради і обману людини з мого оточення дуже захотілося світла і радості. А позитив завжди рятівний», – написала Волочкова в коментарі до фото.

Передплатники засипали Анастасію компліментами і заявили, що нова стрижка дуже їй йде. Крім того, свіжий колір помітно омолодить приму Великого театру.

«Мені подобається новий колір, вам йде, освіжає», «Анастасія! Так безсумнівно краще, свіжо і красиво! »,« Краще, ніж з хвостиком, молодше »,« Настя, колір вогонь! Хто Вас зрадив? Не переживайте і не турбуйтеся », – порадили вони.

Фанати також порекомендували надалі не використовувати так багато косметики, як звикла Настя. На їхню думку, відсутність шару «гриму» робить танцівницю набагато привабливіше.

Поділись


Новини партнерів