Батьки Амаль Клуні прокоментували появу на світ двійнят

Амаль Клуні подарувала своєму чоловікові Джорджу Клуні чудових двійнят. Батьки Амаль прокоментували поповнення в родині, розповівши, що діти та їх мама почувають себе добре. Батьки новонароджених, а також дідусь і бабуся двійнят дуже щасливі.

Вчора, сьомого червня, стало відомо, що в родині Джорджа і Амаль Клуні сталося довгоочікуване поповнення. 39-річна Амаль подарувала своєму чоловікові двійнят , хлопчика і дівчинку. Хлопчика було вирішено назвати Олександром, а дівчинку – Еллою. Самі батьки поки ніяк не коментують поповнення в родині, але перші коментарі дали найближчі родичі подружжя.

Батьки Амаль – одні з небагатьох людей, хто вже бачив новонароджених діточок, і хто спілкувався з Джорджем і Амаль після пологів. Мама Амаль, Барію Аламуддін, зараз знаходиться в Лондоні, поруч зі своєю дочкою і новонародженими онуками. Барію не стала приховувати своїх емоцій. Коментуючи появу на світ онуків, жінка зізналася, що вони з чоловіком дуже щасливі. Вона також розповіла, що самі пологи пройшли добре, без ускладнень, а дітлахи народилися здоровими.

«МИ ТАКІ ЩАСЛИВІ. ПОЛОГИ У АМАЛЬ ПРОЙШЛИ ДОБРЕ, А МАЛЮКИ НАРОДИЛИСЯ ЗДОРОВИМИ І ДУЖЕ КРАСИВИМИ! », – ЗАЯВИЛА БАРІЮ.

У свою чергу чоловік Барі, Рамзі, теж не став стримувати емоцій. Він також зізнався, що дуже щасливий, а також зазначив, що дуже щасливі і Джордж з Амаль. Він висловив упевненість, що вони стануть чудовими батьками:

«Я ВПЕВНЕНИЙ, АМАЛЬ І ДЖОРДЖ БУДУТЬ ЩАСЛИВИМИ БАТЬКАМИ».

Пологи пройшли в Лондоні, в одній з кращих місцевих клінік, під наглядом кращих фахівців. Представники Джорджа Клуні звернулися до шанувальників і преси з проханням не турбувати щасливих батьків перші кілька днів.

Поділись


Новини партнерів