ТОП-6 стильних трансгендерів, у яких є чому повчитися

Ці дівчата з’являються на обкладинках модних журналів і хто б міг подумати, що колись вони були чоловіками.

Якщо вперше побачити цих дівчат, важко повірити, що кілька років тому вони були чоловіками: які не фарбували губи, не малювали стрілки і не підбирали туфлі під сукню.

Героїні нашої вибірки – трансгендери і це зовсім не заважає їм бути справжніми фешіоністками, а тисячам дівчат у всьому світі слідувати їх стилю.

Лаверна Кокс.  Дивлячись на цю яскраву дівчину неможливо навіть подумати про те, що в минулому вона – чоловік. Струнка фігура, сліпуча посмішка і розкішне волосся. Лаверну просто неможливо не помітити, особливо, коли вона з’являється на червоних доріжках. Її вечірні образи завжди потрапляють в ТОП кращих, а дівчина відчуває себе впевнено, посміхаючись у камери модних фотографів.

Кейтлін Дженнер. У Кейтлін чітко простежується любов до класичного стилю, так і вона сама неодноразово в цьому визнавалася. Як і в тому, що ідеалом, на який вона рівняється в створенні власних образів, для неї є Анджеліна Джолі. Не варто заперечувати, хто Кейтлін фактично завжди виглядає дуже жіночно, елегантно і доречно.

Андреа Пеїч. А ось їй більше до душі екстравагантні образи, ніж помірна класика. І це не дивно, адже Андреа – топ-модель і завжди в курсі останніх модних тенденцій і новинок. Їй вдається створювати несподівані і зухвалі образи. Часом здається, що модель ходить на межі того, що стильно і вульгарно, але завжди влучає в ціль і її образи залишаються стильними та цікавими.

Лана Вачовскі. Напевно, вона одна з найбільш неординарних модниць, яких ми тобі сьогодні представляємо. Лана надає перевагу чорному кольору в одязі і незмінна у своїй любові до яскравого відтінку волосся. У натовпі таку дівчину важко не помітити, але Лана ніколи не буває вульгарною або занадто відвертою.

Валентина Сампайо. Ця ще починаюча модель тільки ступає на модну і небезпечну дорогу, але вона легко створює цікаві і стильні образи, які вже зараз подобаються тисячам дівчат-підлітків. І їм зовсім не цікаво, що в “минулому житті” стильна Валентина була чоловіком.

Джина Росеро. Ця дівчина справжня модель. 10 років тому вона підписала контракт з NEXT Model Management і не відразу повідомила громадськості про те, що з народження Джина була не дівчинкою, а хлопчиком. При кожній її появі на червоній доріжці, фотографи затамовують дихання, а модні критики обурюються. Адже жодного разу її НЕ звинуватили в несмаку.

Поділись


Новини партнерів