Періс Хілтон позбулася своєї візитної картки – світлого волосся

36-річна Періс Хілтон позбулася своєї візитної картки і пофарбувалася в темний колір. Світська левиця днями вразила публіку цією подією у своєму житті. Дівчина стала брюнеткою!

Папарацці застали Періс під час прогулянки в Лос-Анжелесі. Дівчина постала зі своїми розкішним темни волоссям. Вона була одягнена в чорне плаття, темні окуляри і крислатий капелюх. На руках у Періс сидів її новий вихованець – чихуахуа на прізвисько Даймонт.

Додамо, що Періс Хілтон не може встояти перед маленькими собачками. У її особистому особняку живуть цілих 16 вихованців. А якщо бути точними, то собачки проживають в окремому будиночку, який є повною копією будинку Періс Хілтон, їх господині. До слова, тваринам дозволено заходити в основний особняк і навіть спати на шовкових подушках Періс Хілтон.

Відзначимо, що багато користувачів Мережі відзначили, що зміни до лиця Періс Хілтон. Темне волосся більш вигідно виглядає з її засмаглою шкірою, а також надає їй новий шарм, який, як зауважують фанати, за багато років Періс почала втрачати.

Поділись


Новини партнерів