Вікторія Дайнеко звинуватила чоловіка в зраді з подругою

Вікторія Дайнеко розлучилася з чоловіком, музикантом Дмитром Клейманом через півроку після народження дитини. Що стало причиною розлучення, артистка довгий час не говорила. Але одного разу в інтерв’ю зізналася, що вони з чоловіком часто сварилися.

Наприклад, одного разу її вивела з себе фотографія подруги, яку вона виявила в телефоні обранця. На знімку акцент був зроблений на грудях дівчини. Вікторія влаштувала скандал чоловікові, щоб розібратися в ситуації. Однак тоді конфлікт було залагоджено.

А сьогодні в своєму інстаграм Дайнеко натякнула, що дуже довіряла подрузі, а вона її зрадила. Її чоловік змінив Вікторії з цією дівчиною.

Дмитро Клейман.  Фото: Особиста сторінка героя публікації в соцмережі

Під останнім знімком Дайнеко розгорнулися активні обговорення її запису. «Ще після фото з грудьми, де нібито вона показувала нову кофтинку, стало зрозуміло, що це не подруга, а ворог», – підтримала Віку одна з шанувальниць. Артистка відповіла у властивому їй іронічному стилі: «Зате, мабуть, навчилася добре на барабанах грати, намагалася же так сильно, бігала до нього на уроки».

Не так давно Клейман з друзями відкрив школу гри на ударних інструментах. І в найближчому майбутньому планує відкрити ще кілька філій. За словами барабанщика, він намагається зробити все, щоб дочка ні в чому не потребувала і намагається заробити на її світле майбутнє.

«Особисто там викладаю, даю як індивідуальні уроки, так і майстер-класи, планую незабаром розширюватися. Учнів вже досить. Все це в першу чергу для того, щоб зробити доньку щасливою. Коли підросте, будемо думати, ким вона стане: співачкою, як мама, або, може бути, актрисою, спортсменкою або … президентом! »- зазначив Клейман.

Поділись


Новини партнерів