ТОП-6 чоловічих тенденцій зими 17-18

Коли розмова заходить про моду, чоловіки стають не менш зацікавленими, ніж жінки. Зивою 2017-18 чоловічі тренди не менш привабливі, ніж дамські, причому багато хто з них зайняли особливе місце на модних подіумах. Який же ТОП-6 чоловічих тенденцій цієї зими?

Оксамитові брюки. Оксамитовий костюм, бажано якогось витонченого відтінку (оливковий зелений або морський синій), є ТОП нарядом цієї зими для будь-якого чоловіка. Що правда, такий наряд складно назвати повсякденним. А ось оксамитові штани в комбінації, наприклад, зі шкіряною курткою, цілком можуть підійти для ділового образу. Любителі екстравагантних нарядів можуть розбавити монотонність такого вигляду яскравою сорочкою з квітковими або геометричними аплікаціями.

Светр з високим коміром. Теплі, комфортні і дуже сексуальні, чоловічі светри з високим коміром є чи не найбільш затребуваною тенденцією зими 2017, вибрати такий можна тут. З джинсами, модними оксамитовими брюками і навіть класичним костюмом вони виглядають по-чоловічому стильно і в той же час по-домашньому затишно.

Фосфоресцирующий апельсин. Це, безумовно, сама смілива тенденція для чоловіків в цьому році. Вона є ідеальним вибором, якщо є бажання додати додатково кольору, позбавити наряд від банальності і зламати бар’єри консерватизму. У цьому сезоні в поєднанні з, наприклад, морським синім, оранжевий колір захопив подіуми і з успіхом знищує похмурі кліше.

Шовкова сорочка. Мода 70-х готовий минулого століття повертається, і в авангарді цього повернення розташувалися шовкові сорочки. Більш різноманітні, ніж будь-коли, вони приходять в нейтральних, стриманих і світлих металевих тонах.

Зелені тони. Оливковий зелений, колір зеленого листя, які ось-ось засохнуть, зелений колір трави на лісовій галявині – відтінки зеленого, неймовірно доступного і універсального для найрізноманітніших текстур. З їх допомогою можна отримати наряди, ідеальні для будь-якого випадку і з будь-якого приводу.

Відтінки кремового. Цієї осені кремовий колір не потребує контрастах. В ідеальній гармонії з осіннім декором відтінки кремового кольору вітаються, як на найпростіших крою, так і в найскладніших структурах. Сьогодні їх можна носити з голови до ніг, не побоюючись монотонності. Ось сторінка де можна вибрати стильний верхній одяг.

Будь який наряд стає повним, якщо придуманий і створений самим господарем. Сьогодні недостатньо тільки купити нову модну річ, але і потрібно вміти зібрати наряд, ретельно підбираючи частинки головоломки. Вдалий, він, незалежно від складності, принесе не тільки естетичне, але і моральне задоволення.

Поділись


Новини партнерів