Олександр Панайотов запропонував перенести «Євробачення – 2017» в Лондон

Олександр Панайотов

Співак Олександр Панайотов в останньому інтерв’ю зробив офіційну заяву щодо своєї поїздки на «Євробачення – 2017» до Києва. Як виявилося, сам співак про те, що він, нібито, буде представляти Росію на пісенному конкурсі, дізнався зі ЗМІ та був дуже здивований. Насправді Олександру поки ніхто не пропонував їхати захищати кольори російського прапора до Києва. Панайотов до цих пір не може зрозуміти, хто розпустив подібні чутки.

Співак уточнив, що починаючи з 2005 року, він завжди брав участь в кастингах на конкурс «Євробачення», але так жодного разу і не був удостоєний такої честі. Панайотов також заявив, що з огляду на складну політичну ситуацію, яка склалася у відносинах між Росією і Україною, було б доцільніше перенести «Євробачення» з Києва в інше місто нейтральної країни, наприклад, в Лондон.

Нагадаємо, що раніше Олександр Панайотов заявляв, що готовий поїхати на «Євробачення» до Києва з піснею, яка б об’єднала слов’янські народи. Слід уточнити, що сам Олександр родом із Запоріжжя, але після участі в 2003 році в проекті «Народний артист», за підсумками якого він посів друге місце, співак остаточно переїхав жити в Росію.

Поділись


Новини партнерів