Наталя Могилевська розповіла, коли народить первістка

Наталя Могилевська

Кар’єра завадила співачці Наталі Могилевській створити міцну сім’ю і обзавестися дітьми, але зірка ще сподівається в найближчому майбутньому пізнати материнство і знайти собі супутника життя. Про це Наталя розповіла в інтерв’ю Каті Осадчій. Ведуча з властивою їй прямотою спантеличила співачку питанням: «Чи хоче взагалі Могилевська мати дітей?» З цього приводу Наталя заявила, що, розлучившись зі своїм чоловіком, вона дала обітницю не будувати серйозних стосунків, поки не відчує, що готова стати турботливою дружиною і матір’ю . Співачка їздила до Індії за знаннями, які, на її переконання, допоможуть створити міцну сім’ю, а потім вже Наталя задумається і про дітей.

41-річна Наталя досі не готова відповісти на питання, коли ж у неї з’являться діти, але знає точно, що вона не буде народжувати заради того, щоб народити, а все ж намагатиметься зробити так, щоб діти стали плодом справжнього кохання.

Багато шанувальників Могилевської дорікнули Осадчій в безтактності, адже питання щодо особистого життя і відсутності дітей дуже болючі для Могилевської, яка все життя віддавалася мистецтву, а про власне щастя так і не подбала. Деякі вважають, що Наталі буде дуже складно створити сім’ю, адже чекати принца на білому коні співачці вже не варто, і слід невідкладно зайнятися пошуком супутника життя, щоб не залишитися назавжди самотньою.

Поділись


Новини партнерів