Роза Сябітова показала фото з дорослими дітьми

Роза Сябітова

Знаменита сваха Роза Сябітова багатьох своїх клієнтів забезпечила чоловіками, а ось сама міцну сім’ю створити не змогла. Своєму першому чоловіку Михайлу ведуча народила двох дітей, проте чоловік помер від інфаркту. З другим чоловіком Юрієм Андрєєвим сімейне життя у Рози не склалося і пара розпалася. Але Роза не сумує і неодноразово заявляла, що зовсім не страждає від відсутності чоловічої уваги і намагається використовувати чоловіків за прямим їх призначенням без всяких зобов’язань.

У Instagram Роза Раіфовна опублікувала ніжне фото зі своїм сином Денисом і донькою Ксенією. Шанувальники відзначили, що Ксенія дуже сильно схожа на свою зоряну матір, а ось Денис більше схожий на свого батька Михайла Сябітова. Не залишився без уваги і той факт, що Роза на тлі своїх дорослих дітей виглядає дуже молодо. Звичайно ж, за молодість Роза зобов’язана дякувати пластичним хірургам і ведуча ніколи не робила секрету, що робила собі пластику.

Шлюб дочки Ксенії теж був невдалим, хоча Роза дуже педантично вибирала дочці чоловіка. В даний час Ксенія зайнята процесом розлучення, а мама, по всій видимості, підшукує дочці чергового супутника життя.

Поділись


Новини партнерів