Анна Сєдокова продемонструвала вагітний живіт на пляжі Санта-Моніки

Анна Сєдокова

Мабуть, Анна Сєдокова буде народжувати свою третю дитину в США. У Instagram співачки з’явився дуже ніжний знімок, який був зроблений на пляжі Санта-Моніки. На фото Сєдокова в рваних бойфрендах і майці позує на піщаному пляжі Санта-Моніки, а дочки Аліна і Моніка міцно обіймають свою вагітну маму. На знімку добре помітно, що живіт у Анни став ще більшим і вже навіть через майку видно пупок.

Шанувальники вкотре припустили, що на цей раз у Анни все ж народиться хлопчик. Також було відзначено, що старша дочка зірки Аліна дуже сильно підросла і зовсім скоро з дівчинки перетворитися в завидну юну наречену. Аліна дуже сильно схожа на свою маму і ця подібність з роками лише посилюється.

А ось особистість батька майбутньої дитини Анни залишається загадкою. Седокова стверджує, що її наречений Артем глава великої будівельної компанії, проте більшість шанувальників співачки схильні думати, що ніякого нареченого у Анни немає, адже співачка завжди показувала своїх коханців, проте особистість Артема чомусь вирішила приховати від громадськості і не опублікувала з нареченим жодної фотографії.

Поділись


Новини партнерів