Дженніфер Лопес і Марк Ентоні знову разом

Дженніфер Лопес

Західні папараці впевнені, що любов Дженніфер Лопес і Марка Ентоні нікуди не зникла і колишнє подружжя знову вирішило возз’єднатися. Нагадаємо, що ще в листопаді 2016 роки після пристрасних поцілунків Дженніфер і Марка під час церемонії вручення премії Latin Grammy шанувальники заговорили про возз’єднання колишнього подружжя. Якраз ці поцілунки і стали причиною розлучення Марка Ентоні зі своєю новою дружиною Шеннон Де Лімою, яка викрила музиканта в зраді.

Поки Марк розбирався зі своїм особистим життям, у Дженніфер був короткочасний роман з репером Дрейком, однак пристрасті швидко вляглися і зірки розлетілися кожна по своїй орбіті. Але Лопес не залишилася самотньою, все частіше співачку помічають в компанії Марка Ентоні і в ЗМІ знову заговорили про возз’єднання зоряного сімейства.

Так, 22-го лютого 2017 року, Дженніфер і Марк відзначали день народження своїх близнюків Макса і Еммі. Дженніфер Лопес не стала висвітлювати цю подію у себе в Instagram, зате хрещена мати її дітей Лія Ремені опублікувала в соцмережах знімок, на якому Дженніфер і Марк зображені разом в обіймах.

Фото: dailymail.co.uk

Поділись


Новини партнерів