Лариса Гузєєва розбовкала, що не живе зі своїм чоловіком

Лариса Гузєєва

Під час ефіру передачі «Давай одружимося!», Який транслювався на Першому каналі 22-го лютого 2017 року, Лариса Гузєєва проговорилася, що вони з чоловіком живуть окремо. Ведуча стала скаржитися, що напередодні пізно ввечері повернулася додому і застала в квартирі повний розгардіяш. Лариса дорікнула дочці Ользі, якій вже виповнилося 16 років, що вона так сильно насмітила в квартирі і не прибрала за собою. На що дівчина відповіла, що насмітив тато.

Гузєєва зателефонувала чоловікові і запитала, чому він був у квартирі, при цьому наголосивши, що вони з Ігорем Бухаровим вже живуть окремо. Гузєєва пред’явила претензії Ігорю, на що він відповів, що попросив дочку прибрати за ним.

Слід нагадати, що Лариса Гузєєва ще в грудні 2016 року також у ефірі передачі «Давай одружимося!» викривала свого чоловіка в зраді. Ведуча підозрювала, що часті відрядження Бухарова носять зовсім не робочий, а романтичний характер. Мабуть, Лариса все ж докопалася до істинних причин частих поїздок чоловіка з дому і попросила його звільнити житлову площу.

Поділись


Новини партнерів