12 вправ, які зроблять сідниці підтягнутими за місяць

Вправи для сідниць

Ще не пізно привести п’яту точку в тонус! При належному старанні тобі вистачить місяця, щоб помітити ефект. До того ж красива жопа потрібна не тільки на пляжі. Вона взагалі якось радує.

Випади вперед

Простіше табуретки – встань прямо, руки в боки. Зроби широкий крок вперед, згинаючи ногу в коліні під кутом 90 градусів. Вернись в початкове положення. І так – 15-20 разів для кожної ноги.

Драбинка

І вгору, і вниз. Пішки на будь-який поверх. Чим вище ти живеш, тим швидше попа придбає бразильські обриси.

Присідання

Альфа і омега будь гарної попи. Встань прямо, руки перед собою. Присідай, як ніби ти сідаєш на стілець, і стеж, щоб спина була рівною. Коли стегна будуть паралельні землі, а коліна зігнуться під кутом в 90 градусів, зупинись на перу секунд і випрямись. Якщо втрачаєш рівновагу, тримайся за щось, хоч за одвірок. Присідай так раз по 20 щодня.

Підйом рук і ніг

Лягай на живіт, витягнувши руки вперед. Одночасно відривай і ноги, і руки від підлоги і тягни їх вгору, не згинаючи. І так – 20 разів.

Підняття стегон

Ляж на спину, зігни ноги в колінах і піднімай попу, спираючись на плечі, поки тулуб і верхня частина ніг не утворять пряму лінію. Замри в цьому положенні на 3-4 секунди і повертайся у вихідне. Повтори 15-20 разів.

Скакалка

Тут і пояснювати нічого – стрибай собі через скакалку і все. Тільки потрібно підстрибувати якомога вище. Невисокі стрибки – нормальне кардіо-тренування, але ми тут не про кардіо а про сідниці.

Підняття ніг

Знову встань прямо, як олов’яний солдатик, руки на стегна. Повільно і плавно піднімай пряму ногу (ну, наскільки вийде пряму) до тих пір, поки вона не буде паралельна підлозі. Затримайтеся так на 10 секунд і повертайся у вихідне положення. Повторюй 10-12 разів для кожної ноги.

Відведення ніг назад

Встань прямо і вчепився у щось статичне. Плавно відводь пряму ногу назад і трохи вбік, по діагоналі. Повторюй 15-20 разів для кожної ноги.

Бічні випади

Встань прямо, руки тримай перед собою, як тобі зручно. Зроби крок в сторону і присядь на ногу, згинаючи коліно під кутом 90 градусів. За 10-15 разів для кожної ноги – цілком достатньо.

Підйом зігнутої ноги

Встань в колінно-ліктьову і піднімай зігнуту в коліні ногу максимально високо, як ніби намагаєшся хвицнути стелю. Повторюй по 15 разів для кожної ноги.

Пліє

Широко розстав ноги, розстав носки, поклади руки на пояс і присідай, поки коліна не утворюють прямий кут. 20 разів – нормально для початку.

Прогулянка на сідницях

Сядь на підлогу, ноги витягни. А тепер іди потихеньку на сідницях вперед. Цур руками не допомагати! Гуляти можна і вперед, і назад. Щодня хвилини по 3.

Поділись


Новини партнерів