Фізкультура внутрішнього світу: вправи Кегеля дійсно потрібні

Вправи Кегеля

Тренування вагінальних м’язів врятує твою жіночу долю – реклама, яка мчить на нас з “кожної праски”. Як завжди, під купою продакшн-сміття поховано хороше раціональне зерно. Тренуватися варто, але не заради так званого “жіночого щастя”.

Медичні показання

Якщо протягом відчутного (не місяць і не два) часу ти приділяєш регулярне увагу мускулатури промежини (увага! не тільки вагінальних м’язів!), то:

1. Дійсно підвищується швидкість досягнення збудження і стають яскравішими оргазми. Особливо це важливо, якщо півроку тому ти народила дитину і твої дівочі м’язи ніяк не повернуться в тонус.

2. Якщо ти думаєш про народження дитини. В міру підкачані м’язи між ніг зроблять і виношування і пологи легшими. А нам у цьому ділі кожна крупиночка цінна.

3. Якщо навіть ти більше не плануєш народжувати, то не забувай, що на кожну, в тому числі і жінку, яка вже народила чекає ще одне випробування – клімакс. Він, звичайно, ще за дальнім-предальним горизонтом, але невелику закладку для майбутнього благополуччя треба б почати. Справа в тому, що після клімаксу трошки пісяють (особливо пчихнувши або сильно засміявшись) на жаль, майже всі. А деякі – зовсім і не трошки. Тому жінки, які багатші часто скуповують товсті прокладки (дивуючи юних продавчинь – їй-то вже навіщо?), а бідніші погано пахнуть. Ми сподіваємося, що на прокладки нашої пенсії вистачить, але взагалі-то краще подбати про себе завчасно. Так от, приділяючи протягом багатьох років невелику, але регулярну увагу вправам Кегеля, ти відстрочиш сумне відчуття, що тобі вже назавжди потрібні товсті щоденні прокладки. Можливо, і взагалі його не відчуєш!

Радості і забави

У власне класичних вправах Арнольда Кегеля є особлива принадність, що їх можна робити де завгодно. Одна знайома дівчина зазвичай займалася цією справою в метро. Стоячи, або сидячи, як пощастить, напружуються м’язи трохи по різному, все на користь, і час не пропадає.

Як це робити?

Кожен день потрошку. Для вправ Кегеля не потрібно нічого, навіть спортивної форми (чистиш зуби а сама тиц-тиц). Можна брати (див. нижче) тільки класичний набір “ліфт-світлофор-виштовхування”, можна урізноманітнити, всі вони зводяться до того, щоб стискати м’язове кільце навколо входу в піхву і уретру.

Однак, є тонкість. Сам Арнольд Кегель визнавав, що його вправи дають більш швидкий і сильний ефект, якщо їх робити з його проміжностеміром, приладом, який на наш погляд дуже незначно відрізняється від ділдо. Тобто, ми так думаємо, можна ще й зарахувати ревні заняття сексом (тільки, напевно, не варто говорити партнеру, як називається прилад, в якості якого ти використовуєш його чоловіче достоїнство), і маніпуляції з сексуальною іграшкою. Яка різниця, як саме ти змусила вагінальні м’язи стискатися – просто так або в реальному оргазмі?

Зовнішні м’язи промежини можна підкачувати разом з пресом і стегнами, якщо ти робиш взагалі хоч якусь регулярну фізкультуру. Для зовнішніх м’язів корисні і “ножиці”, які ми зазвичай бачимо в добірках для преса, і “берізка”, і легке присідання з розсунутими колінами, ступні розгорнуті. Останнє тим корисніше, чим довше за раз вдається в ньому простояти.

Зрештою, все, що змушує одне стегно підтягуватися до іншого стегна – це вправа, яка нам потрібна, а лежачи, сидячи, стоячи і в якому комплексі ти її робиш – не так вже важливо. Перекачати цю зону важкувато. Зате ніякого випадання матки та інших жахів вікової гінекології. Одні плюси!

Отже, сам класичний набір Кегеля.

1 Крок. Навчитися відчувати, про які саме м’язи йде мова. Сидячи на унітазі, спробувати по ходу процесу перестати мочитися. Запам’ятати, що саме при цій спробі напружилось.

2 Крок. Освоювати управління цією групою м’язів. “Ліфт” – стискати спочатку саму зовнішню частину, потім напружувати всі більш глибокі шари (як ніби ліфт піднімається). Стежити за тим, щоб не втягувати живіт, взагалі не задіювати м’язи живота. Плавно опустити кабіну ліфта вниз. “Світлофор” – у тому ж порядку, але не “збираючи”, а “перемикаючи” зони напруги. “Блок” – затиснути наскільки можеш, на 30 секунд, плавно відпустити. “Мерехтіння” – швидко стискати-відпускати.

3 Крок. Робота з м’язами промежини. З силою стискати коліна (сидячи, стоячи, лежачи), почати з 10 разів. Ходити по будинку з затиснутим між колін м’ячиком. Стискати сідниці, подумки уявляючи, що утримуєш ними Важливий Папірець. Зусиллям м’язів намагатися повернути лобкову кістку догори і вперед (як ніби тобі три роки і ти намагаєшся подивитися, що у тебе там, між ніг – дивитися не обов’язково, але й не забороняється).

4 Крок. Не забувати робити це кожен день. Час спеціально приділяти не треба, перевдягатися у форму – теж, а от прив’язати до якоїсь щоденної роботи – може допомогти. Наприклад, миючи посуд або дивлячись у вікно, дивлячись що ти робиш частіше.

Поділись


Новини партнерів