Як уникнути недоумства в старості? Названо найефективніші методи

Слабоумство, проблеми з пам’яттю і розумовою діяльністю – вкрай поширені проблеми в світі серед літніх людей. Здається, що ці порушення в головному мозку просто неминучі, що методів позбутися цих проблем просто немає. Однак це не так, запевняють американські вчені.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Університету Південної Каліфорнії, який розташований в Сполучених Штатах Америки. Вони вважають, що є вельми ефективні способи уникнути деменції в старості. Вчені відзначають, що в третині випадків можна зупинити розвиток захворювання. Про результати проведеної наукової роботи повідомляється на сторінках спеціалізованого видання.

До групи дослідників увійшла 24 вчених з різних країн. Вони виявили цілий ряд змінюваних факторів ризику. За словами експертів, 35 відсотків з них відповідають випадкам деменції.

Які ж способи ефективні? По-перше, потрібно обов’язково відмовитися від куріння. По-друге, людина повинна збільшити рівень фізичної активності, зайнятися яким-небудь видом спорту, припинити вести сидячий спосіб життя. По-третє, потрібно більше спілкуватися з людьми, не сидіти на самоті вдома, більше гуляти і бувати в соціумі.

За словами вчених, такі заходи дозволять зменшити рівень настання недоумства на 15 відсотків. Також є величезна кількість ліків для профілактики деменції. Вчені планують продовжити роботу в цій галузі і почати більше розробляти ефективні медикаменти.

Поділись


Новини партнерів