Вирівнювач для волосся: як його вибрати?

Вирівнювач для волосся

Вирівнювач для волосся, або, як його зазвичай називають, “утюжок” – це пристосування, що дозволяє за лічені хвилини випрямляти локони і робити їх ідеально гладкими і слухняними. Сьогодні таке пристосування є майже у всіх власниць кучерявого або неслухняного волосся.

Якими бувають вирівнювачі

Всі випрямлячі волосся можна умовно розділити на дві великі групи: непрофесійні (тобто побутові і професійні. Останні мають значний набір функцій і, відповідно, відрізняються високою вартістю. Побутові коштують дешевше, але менш функціональні.

На що звертати увагу при виборі

У магазинах представлені найрізноманітніші вирівнювачі волосся. Але як зробити правильний вибір? Потрібно врахувати як важливі моменти, так і дрібні нюанси, і всі вони будуть докладно розглянуті далі.

Матеріал пластин

Матеріал, з якого виготовлені пластини вирівнювача, безпосередньо впливає не тільки на його роботу, але і на стан волосся. Так, він визначає швидкість і рівномірність прогрівання та охолодження, а також ковзання по локонам і вплив на них.

На даний момент використовуються наступні матеріали:

Метал відрізняється найнижчою порівняно з іншими матеріалами вартістю і міцністю, але це, мабуть, всі його плюси. Недоліків набагато більше. Перший і найголовніший – це вкрай негативний вплив на волосся. Так як метал прогрівається нерівномірно, він може пошкоджувати кератинові лусочки, а це часто сприяє появі посічених кінчиків.

Кераміка є одним з найбільш популярних матеріалів, і це не дивно, адже вона володіє цілим рядом незаперечних переваг. Перше – це рівномірний нагрів і збереження заданої температури. Друге – дбайливий вплив на локони. Третє – ідеальне ковзання. Недоліки неістотні. Наприклад, на керамічних пластинах можуть залишатися сліди нанесених на волосся косметичних засобів. Але їх легко видалити.

Турмалін – це більш сучасне і дороге покриття, зазвичай матеріал використовується для виготовлення професійних вирівнювачів. Турмалінові пластини швидко і рівномірно нагріваються і зберігають температуру, легко ковзають по волоссю і можуть виділяти корисні для волосся негативно заряджені іони.

Тефлон також часто використовується в якості покриття пластин, так як цей матеріал безпечний і забезпечує легке ковзання, не пошкоджуючи кератинові лусочки. Крім того, він простий у догляді: на ньому практично не залишаються частинки косметичних або стайлінгових засобів. Як показують відгуки, вартість даних моделей дуже висока. А істотний мінус – ймовірність пошкодження пластин.

Титан використовується нечасто, але він забезпечує гарне ковзання й відрізняється рівномірним і швидким прогріванням. І хоча матеріал міцний, на ньому можуть залишатися подряпини. Ціна висока, особливо у порівнянні з іншими варіантами.

Іноді використовується і мармур, і він володіє відмінними якостями, але відрізняється високою вартістю.

Є моделі з двокомпонентними пластинами. Найчастіше поєднуються мармур і кераміка. Остання нагріває локони і випрямляє їх, а мармур практично відразу охолоджує волосся, таким чином, мінімізуючи негативні наслідки термічного впливу.

Ширина пластин

Ширина пластин варіюється від 1,5-2 сантиметрів до 5-6. Вона буде залежати від довжини вашого волосся. Так, якщо воно довге, то доцільно придбати прилад з широкими пластинами, це прискорить процес випрямлення. Якщо локони середні, то підійде ширина 3-4 сантиметри. А при мінімальній довжині можна купити випрямляч з вузькими пластинами, цього цілком вистачить.

Варто відзначити, що широкими пластинами випрямляти волосся зручніше і швидше, так як можна захоплювати великі пасма, і це допоможе заощадити час. Але зате вузькі пластини можна назвати універсальними, так як вони можуть використовуватися і для завивки, а іноді це дуже зручно.

Температурні режими

У простих і недорогих моделей температурний режим один, тобто пластини прогріваються до певного показника. Але це не завжди зручно, адже, наприклад, для випрямлення густих і жорстких локонів доведеться потрудитися, а тонкі і ослаблені можуть постраждати через термічний вплив. Тому варто звертати увагу на випрямлячі волосся з кількома режимами. Зазвичай мінімальна температура становить 90-110 градусів, а максимальна дорівнює 200-230.

Додаткові функції і корисні дрібниці

Деякі випрямлячі волосся оснащуються додатковими функціями і мають корисні деталі і якості. Ось деякі з них:

Іонізація. Як показують відгуки, така функція дуже корисна. Так, негативно заряджені іони пластин, потрапляючи на волосся, по-перше, забезпечують склеювання кератинових лусочок, що робить волосся більш гладким і блискучим. По-друге, така функція дозволяє нейтралізувати статичну електрику, завдяки чому волосся не електризується (а це дуже поширена проблема).

Плаваючі пластини. Здавалося б, навіщо їм потрібна рухливість? Але насправді іноді вона дуже корисна, особливо якщо волосся тонке, ослаблене, ламке, пошкоджене. В такому випадку пластини не будуть щільно затискати і сильно натягувати пасма, що зробить процедуру нешкідливою і бережною.

Функція подачі пари зробить випрямлення більш простим і швидким, але при цьому дуже прискіпливим.

Наявність дисплея. На ньому можуть відображатися такі дані як температура пластин, вибраний режим, готовність приладу до роботи.

Функція регулювання температури дозволить не просто вибрати найбільш відповідний режим нагріву, але й встановити оптимальну і відповідну саме для вашого волосся температуру, а також підтримувати її, що дуже корисно і зручно.

Петля дозволяє зберігати прилад на гачку.

Функція автоматичного відключення буде дуже корисною для забудькуватих осіб. Якщо раптом ви залишите прилад включеним і підете, то через деякий час він автоматично вимкнеться.

Наявність міцного чохла або контейнера допоможе вирішити питання комфортного зберігання і безпечного транспортування.

Обертовий шнур – це дуже зручно!

Наявність додаткових насадок робить прилад універсальним і багатофункціональним.

Функція обдуву дозволить охолодити гарячі локони.

Пропонуємо короткий огляд найбільш популярних брендів:

Випрямлячі волосся «Rowenta» представлені в різних варіаціях, що відрізняються як за ціною, так і за набором функцій. Як показують відгуки, якість зазвичай відповідає ціні, багато залишаються задоволеними.

Випрямлячі для волосся бренду «BaByliss» задовольнять вимоги будь-якої дівчини чи жінки, і відгуки це доводять. У лінійці є як самі прості і доступні за ціною моделі, так і напівпрофесійні і професійні, оснащені повним набором різних функцій.

Прилади марки «Vitek» належать до найбільш бюджетних. Відповідно, функцій небагато. Але для домашнього використання, такі випрямлячі волосся цілком підійдуть.

«GA.MA». Цей виробник пропонує різні моделі на будь-який смак і гаманець. І зустрічаються відгуки практично всі позитивні, багато хто вважає вирівнювачі цієї марки кращими.

«Remington». Ця американська компанія випускає якісні вирівнювачі, але багато хто вважає їх ціну завищеною, хоча вона цілком відповідає якості.

«Braun». Є різні моделі бренду, в тому числі і професійні. Ціни середні.

Випрямлячі волосся «Philips» заслуговують позитивні відгуки, так як служать довго. А деякі моделі оснащені корисними функціями.

Поділись


Новини партнерів